Jump to content
  • Kaydol

Yeni gelen sürümle oyuna girilmiyor.

kikiemre61
 Share

Önerilen Mesajlar

arkadasım sen kötü bir söz yada hakaret oldumu devreye girersin benim buraya nezaman ve ne yazacagıma karısmma 

Sanıyorsunuzki adminler yatıyor ilgilenmiyor haberleri yok admin şuan burda değilse bilinki bu işlerler uğraşıyordur. Ve en ufak hatada direk haberdar ediyorum zaten bu şekilde saldırarak bi yere varamassınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sanıyorsunuzki adminler yatıyor ilgilenmiyor haberleri yok admin şuan burda değilse bilinki bu işlerler uğraşıyordur. Ve en ufak hatada direk haberdar ediyorum zaten bu şekilde saldırarak bi yere varamassınız.

Bugun gelicekmi peki yeni sürün eski sürümle giroyruz oda aynı hemen hemen. Yeni gelen sürümde minor hızını kendimiz ayarlayabildğimiz için yeminediyorm belkide 1 sene boyunca sürekli alıcam fakat ondada direk kapanıyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bugun gelicekmi peki yeni sürün eski sürümle giroyruz oda aynı hemen hemen. Yeni gelen sürümde minor hızını kendimiz ayarlayabildğimiz için yeminediyorm belkide 1 sene boyunca sürekli alıcam fakat ondada direk kapanıyor

Dostum emin ol fazla sürmex fixlendiği zaman şuan zaten fixli bile değil koxp bir kaç sebepten dolayı gidip geliyor şuan giren var giremiyen var koxpa yani düzelmesi fazla sürmez ya bu gece en geç yarın ilerleyen zamanlardada memnun kalacağına emin olabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...