Jump to content
  • Kaydol

Güncelleme ve Oyuna Giren var mı?

ykp068
 Share

Önerilen Mesajlar

Akşam güncellemesinden sonra oyuna giren ya da girmeyi deneyen var mı? Geçen sefer güncelleme sonrası botla girmeye çalışınca mapusa düşmüştüm girmeden önlem alayım.

hocam bende haber bekliyorum 1 arkadas girdiyse oyuna ya da güncelleme gelicek mi speed bot a haber verseler güzel olur .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim sitede sürekli takip ediceğiniz bir konu akışı yok cevap vermek bu kadar mı zor, 27nisan güncellemesinden sonra speed bot güncellemesi gelicek mi yoksa eski güncellemeyle devam mı edicez oyuna girmiyorum geçen hafta bu sebeple hapis atıldıgım için !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim sitede sürekli takip ediceğiniz bir konu akışı yok cevap vermek bu kadar mı zor, 27nisan güncellemesinden sonra speed bot güncellemesi gelicek mi yoksa eski güncellemeyle devam mı edicez oyuna girmiyorum geçen hafta bu sebeple hapis atıldıgım için !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Güncelleme geldiğinde haber edilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hiç kmse ilgilenmiyor kı arkadas ayıptır ya 2 gundur konu acıyorum kmse bakmıyor bıle 
Soacs BOT v8.9.6 güncellemesi geldi benim koxpum çalışmıyor lütfen yardım edin ya sabahtan beri oyun oynuyamıyorum. Koxp ile oyuna giriyorum fakat oyuna girdiğimde id şifre bölümü gelmiyor. Yardım edin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...