Jump to content
  • Kaydol

Bot sürekli xingcode takılıyor.

gece33
 Share

Önerilen Mesajlar

Bot sürekli koruma engeline takılıyor yeter artık 2gündür yapmadğım şey kalmadı. Bilgisayarlık bir sıkıntı değil format attım yeniden yükledim. Gereken herşeyi yaptım. Botta sıkıntı var sürekli korumaya takılıyor biliginize.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bot sürekli koruma engeline takılıyor yeter artık 2gündür yapmadğım şey kalmadı. Bilgisayarlık bir sıkıntı değil format attım yeniden yükledim. Gereken herşeyi yaptım. Botta sıkıntı var sürekli korumaya takılıyor biliginize.

Bot şu an sorunsuz olarak çalışmakta.Xigncode' a takılıyorsa bu sizin bilgisayarınızdan ve ya oyun dosyalarınızdan kaynaklanıyor demekten başka seçeneğim yok.Öncelikle bilgisayarınızı sağlam bir antivirüs ile taratın ardından CCleaner ile tam olarak bir temizlik yapın ( regedit ayarları vb. kısacası her şey ) ve son olarak Steam üzerinden Knight Online ' ın dosyalarını doğrulatın.Ayrıca bilgisayarınızda Netframework ve C++ gibi bazı programların ve bilgisayarın güncel olduğundan emin olun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tw yolla bakıyım bir dostum

tarihinde DamaS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynı zamanda oyunda kasmalar meydana geliyor öyle böyle değil kasmalar. Sakın bilgisayarın sorunlu gibi şeyler söylemeyin. Daha toplayalı 1 ay oldu 6. nesil işlemci var. Ayrıca cahil filanda değilim yazılım işlerindende anlarım. Muamele yapmayın adam gibi çözüm yolunu söyleyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...