Jump to content
  • Kaydol

Mage attack ayarı?!

Dorukhan Barış Çamlık
 Share

Önerilen Mesajlar

magede kullandım botu cz de alan skıllerı calısmıyor onun harıcınde evet serı 33 de ısaretlemeyın bosuna mananız gıtmesın baska bı sıkıntısı yok yanı dc felan olayı saatlerce dc olmadan kastıgımı hatırlıyorum (alan skılı ıle degıl ) mage kullanan pek kısı olmadıgı ıcın cok ustunde durmuyorlar galıba genelde okcu-prıest kullananlar

tarihinde DamaS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Wariorda nerede ne kasiyorsun. Manasi su gibi gitmiyormu.iyi Kar getiren ne var?

warrıoru normal levelıne gore kas gorevlerde verılen manalar yetıyor bana tavsıyem cıft el gıtme tek el sılah + mp reco veren tek el tak mana yetıyor o zaman  , bug bear , deru , troll , harpy donuyorum dc pre ıle tahmını yazıyorum 2 saatte prıest warrıor cantalar full doluyor satıs 15 m e yakın bı rakam cıkıyor bazen droba gore baya degısıo , gecen 2 saat kastım speedy ıle prıest warrıor tek pc de , gelen rakama ben ınanamadım 11 shard attı 2 slotta toplam , tanesı 7-8 m den sen dusun , tavsıyem bunlar , warrıorda belt of str we wp roc +7 war chıtıng +7 raptor var level 78 suan , 15 gunluk speedy al 15 gunun sonunda dc prene kadar botun parası falan komple cıkarıorsun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...