Jump to content
  • Kaydol

Hadi ama ne zaman acılacak?

ibedirhany
 Share

Önerilen Mesajlar

ya acıklama yapılmıyor doğru düzgün devil craft diyor resetleniyor sunucu aktay diyor bi terslik var düzeltmeye çalışıyoruz hanginize inanıcaz daa 1 saat oldu ne zaman düzeleçeği hakkında bilgi verin bare düzgün bi açıklama yapın bizde ona göre hareket edelim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya bunun nasıl telafisi olacak server açıldı 3.30 saat oldu koxpu tam yeni aldım keyi bile yükliyemedim.

Kardeşim bende alır almaz bu olay oldu fakat adamlarda bunu isteyerek yapacak halleri yok burdan ekmek yiyen insanlar bunlar yapabildiklerinde açılır sabırsız olma ki telafisinide yapıyorlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oturmus 3 5 saat hadı 1 gun olsun telafi derdine dusmussunuz 1 gun olsa bıle 1.33 tl yapıyor ne aclık yapıyorsunuz adam gereklı gorurse yapar telafisini ılk kez bot satmıyor ya sanki evde sıkıldı dur bi botları kapatayım dedı kapadı bi tuhafsınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oturmus 3 5 saat hadı 1 gun olsun telafi derdine dusmussunuz 1 gun olsa bıle 1.33 tl yapıyor ne aclık yapıyorsunuz adam gereklı gorurse yapar telafisini ılk kez bot satmıyor ya sanki evde sıkıldı dur bi botları kapatayım dedı kapadı bi tuhafsınız

Ulan Akıl yoksunu 1 haftadır düzensiz dc ve koxpda 2.ci acılmıyor pcde ondan peşpeşe atılıyor güncelleme

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya acıklama yapılmıyor doğru düzgün devil craft diyor resetleniyor sunucu aktay diyor bi terslik var düzeltmeye çalışıyoruz hanginize inanıcaz daa 1 saat oldu ne zaman düzeleçeği hakkında bilgi verin bare düzgün bi açıklama yapın bizde ona göre hareket edelim

Sunucu için gerkeli çalışma bitince zaten otomatik olarak aktif olacaktır.Gerekli olan bir çalışma şimdi yapılmazsa daha sonra büyük sorun çıkaracaktır.Bunun bilincinde olun,

ayrıca hesapların süreleri azaltılmıyor.

Ya bunun nasıl telafisi olacak server açıldı 3.30 saat oldu koxpu tam yeni aldım keyi bile yükliyemedim.

Keyi yüklemediyseniz zaten süreniz gitmez ? Herhangi bir kaybınız olmayacaktır.Bu sunucularda gerekli olan bir çalışmaydı, ayrıca zaten hesapların süreleri azaltılmıyor.

kaybedilen süreler eklenmeyecekmiş :D

Lütfen bilginiz olmayan bir konuda cevap vermeyiniz.Speedy Bot hesaplarından süre azaltılmıyor.Soacs Bot' a +1 gün eklenecek.Soacs Bot ' a +1 gün eklenme sebebi ise güncellemedir.

tarihinde REPUBLIC tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...