Jump to content

TBL Seri skil yapımı video eğitimi istiyoruz

Recommended Posts

@[member='Serseriwarrior'] bu aralar giremiyor ama zamanı olursa yapabilir diye düşünüyorum. USKO'da tbl koruması var diğer pvplerdede vardır işiniz zor ^^

zamanı olursa ekip oluşturup bilgilerini paylaşşsın o olmadığı zaman zaten ekip olarak herşeyi halledebilir ve seri paylaşımlarda bulunabiliriz diye düşünüyorum hem bizim gelişmemize yardımcı olursunuz hemde forum sitemizin ismi duyulur benim fikrim :)

zamanı olursa ekip oluşturup bilgilerini paylaşşsın o olmadığı zaman zaten ekip olarak herşeyi halledebilir ve seri paylaşımlarda bulunabiliriz diye düşünüyorum hem bizim gelişmemize yardımcı olursunuz hemde forum sitemizin ismi duyulur benim fikrim :)

TBL işinden anlamam ben ama ona uyarsa istediği kişileri yanına alır öğretir. Koxp içinde olabilir bu ama pointer dışında güvenlikleri aşmak sabit bir işlem olmadığı için zor. Benim bile takıldığım yerler oluyor Kendinizi tanıtın bölümünde açtığım konum ilede bu durumu izah ettim ^^ Yinede dediğin güzel birşey bende forumdaki herkesin birbirine yardım etmesini isterim

TBL işinden anlamam ben ama ona uyarsa istediği kişileri yanına alır öğretir. Koxp içinde olabilir bu ama pointer dışında güvenlikleri aşmak sabit bir işlem olmadığı için zor. Benim bile takıldığım yerler oluyor Kendinizi tanıtın bölümünde açtığım konum ilede bu durumu izah ettim ^^ Yinede dediğin güzel birşey bende forumdaki herkesin birbirine yardım etmesini isterim

Sadece tbl olması lazım değil Ben vb ile ilgileniyorum koxp ta olabilir her şekilde organize olunabilir bilen bir kişinin eşliğinde mesela sizde bir ekip kurabilirsiniz eğer işleriniz yoğun değilse belirli günlerde eğitim verirsiniz bu işe meraklı çok insan var ve gerçekten öğrenmek isteyen insanlar var benim gibi sizden ricam böyle bir uygulamaya geçelim daha işin başındayken alt yapıyı sağlam kişilerle atalım ben bir çok forum sitesinde bulundum ko-fox un açıldığı ilk günü biliyorum tamerin o günlere gelmesi sağlam kişilerle çalışması oldu size akıl veriyo değilim yanlış anlamayın ama benim düşüncem bu gerçek anlamda birşeyler yapmak istiyorum 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...