Jump to content
  • Kaydol

SpeedyBOT USKO Kullanmayı Beceremiyorum

19o3ahmet
 Share

Önerilen Mesajlar

Dün gece malesef bu iğrenç bot'u aldım daha kullanmak nasip bile olmadı daha giriş ekranın da mercekli yakalıyor bu işin sonu nedir ? Hapis tabi ki de @@DEVILCRAFT denen kişiye diğer forum sitesinde yazıyorum başka konulara cevap veriyorum ama bana cevap vermeye tenezül etmiyor bir zamanlar hava atıyorlardı. Memnun değilseniz para iadenizi yapalım diye evet ben memnun değilim çok karekterliyseniz para iademi gerçekleştirin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dün gece malesef bu iğrenç bot'u aldım daha kullanmak nasip bile olmadı daha giriş ekranın da mercekli yakalıyor bu işin sonu nedir ? Hapis tabi ki de @@DEVILCRAFT denen kişiye diğer forum sitesinde yazıyorum başka konulara cevap veriyorum ama bana cevap vermeye tenezül etmiyor bir zamanlar hava atıyorlardı. Memnun değilseniz para iadenizi yapalım diye evet ben memnun değilim çok karekterliyseniz para iademi gerçekleştirin.

Her mercekli çıktığında hapise girmiyorsun senin gibi moronlar bunu bilmiyor sadece alıp beceremeyince laf atar, oyuna girince 2dk sonra mercekliyi deaktif ediyor bot kısacası hapisde yok, senin şu tavrınla değil ben hiç bir insan evladı cevap vermez ayrıca başından beri söylemişimdir 12-24 saat içerisinde cevap alırsınız sabırsız iseniz bize gelmeyin, ağzımı bozmayacağım ama siktir git diyorum sana. DC Sorununu yazan insanlar Okçudaki DC sorunu oyundan kaynaklanıyor gidin  HER BOTU Kullanın durum aynı olacak gelip burada bizlik bir şeymiş gibi yazıp durmayı kesin sonrasında ban atacağım artık cevap vermeyip, konu açıyorum aramaya tenezzül etmiyorsunuz onuda geçtim okumaya bir tenezzül etmiyorsunuz sonra suçlu biz oluyoruz. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...