Jump to content
  • Kaydol

Usko Hakkinda Bilgi

59Deniz59
 Share

Önerilen Mesajlar

Öncelik İle S.a Arkadaslar Sormak istediğim bikaç Husus var Deneme Surumun de Tamnet Bakamadiğim için Burdan Sormaği Gerek Duydum..

1-) Multi Client yok Peki Proxy Alsam 3 Adet Sorunsuz Çalişirmi ?

2-) Windows 7 64 bit Kullaniyorum ama Oyuna Girince Koxp Tikliyamiyorum Sebepi nedir ? Mause Kayboluyor

3-) Tedarik etme Al- Satmada Sorun Varmi ?

4-) Hayvan gibi bot Satin Aldim onunla Uyumlumudur Hayvan gibi bot Toplu Client Yönetmek içindir.

5-) Tek Alicağim Speed bot dan 1 Pc de 3 Char Açila bilirmi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. Proxy'nin eklenme sebebi aynı evde birden fazla pc varsa yada açabiliyorsa farklı bir yoldan multi onun için kullanabilir ( 1 PC 1 Üyelik Girebilir fakat )
  2. Mouse kaybolma kimilerinde arada sırada görünüyor nedeni belirsiz
  3. Sorun yok
  4. Yorumsuz kısacası bilmiyorum
  5. 1. şıkta da belirttiğim gibi 1 pcden istediğin kadar bot açabilirsin fakat multi gerek
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@@yilmazaga3 Detaylı yazıyorum iyi okuyun, oyunda elle moba atak yaptığınızda bile 5 oktan 4 tanesi damage verip kalan 1 tane dağa taşa uçarsa yada moba vurduğu halde damage vermezse "tek bir tanesi bile" , 2-3dk sonra dc olmanız kesindir şimdi küçük moblarda bu ok kaçması damage vermeme olayı yüksek oluyor, koxpla bu durum dahada sıklaşıyor nedeni ise - koxp bildiğiniz gibi paket sistemi ile çalışır ve uzaktan 3-5li salladığında haliylen damage atmayacak fakat koxp paketle sunucuya tüm okların canavara girdiğini söyleyecek sunucuda bu durumda gerekli kontrolleri yapıp ( skill attığın koordinat - mob'un bulunduğu koordinat - hangi skill ( skill işlemesi için gerekli range bu iki etkenden fazla ise ve başarılı gözüküyorsa )  dc verecek özetle elle de dc yersin koxplada fakat koxpla daha sık yersin bu durumdan dolayı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...