Jump to content
  • Kaydol

xskip Auotologin hk. Yardımcı olabilirmisiniz?

jkl10004
 Share

Önerilen Mesajlar

Autologinde maden client kullanıyorum.normal clientte kullandım.Bilgisayar formatladım her ne yaptıysam aynı sorun.

Sorun şu oyunda en fazla 23 dk kalıyorum veya 30 dakika.

Oyun donuyor (yanıt vermiyor) uyarısı alıyorum ve görev yöneticisinden sonlandır yapıyorum tekrar oyuna giriyor.

Dep ayarları veya CPU azaltma ne varsa denedim.

Yardımcı olabilcek arkadaş varmı araba rica etsem.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Autologinde maden client kullanıyorum.normal clientte kullandım.Bilgisayar formatladım her ne yaptıysam aynı sorun.

Sorun şu oyunda en fazla 23 dk kalıyorum veya 30 dakika.

Oyun donuyor (yanıt vermiyor) uyarısı alıyorum ve görev yöneticisinden sonlandır yapıyorum tekrar oyuna giriyor.

Dep ayarları veya CPU azaltma ne varsa denedim.

Yardımcı olabilcek arkadaş varmı araba rica etsem.

yardımcı oluncak bir şey yok autologinin sorunu bu . güncelleme lazım ama sorunu çözemiyorlarmiş :) bende outo login kullanıyorum 

AJ7GO7.png

tarihinde Erhan666 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yardımcı oluncak bir şey yok autologinin sorunu bu . güncelleme lazım ama sorunu çözemiyorlarmiş :) bende outo login kullanıyorum 

AJ7GO7.png

Hay maşallah :D  "ağzı açık kalmak" deyimini yaşattığın için teşekkürler hocam idoolümsün kolay gelsin:))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Autologinde  mesela madeni başlat fishi başlat seçeneklerinin yanına "oyuna girince oyunu ve botu gizle" seçenegi olması lazım dc olmadığın sürece hata vermiyor.

3 char oynuyorum iş yerimde sürekli takip ediyorum.oyuna girince botu kxpu gizle diyorum sorun kalmıyor dc olmazsan. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sıfırdan yapıyoruz şuan oto loginde dc sorunu yok yavaş yavaş özellikleri ekleyip sorunun nerede olduğunu tespit edeceğiz

@@DEVILCRAFT elçi dc bi nebze yanıt vermıyor sorunu daha çok etkılıyor bence beyaz ekran olup donma meselesi dcden daha skntı dc olunca carı sokuyor hıc degılse oyle olunca 5dk beklıyor bu surede baska trıplere sokuyor bılgısayari

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...