Jump to content
  • Kaydol

speedy usko

strengerof
 Share

Önerilen Mesajlar

@@DEVILCRAFT 2 Gün önce aldığım botu 1 gün kullandıktan sonra 2. gün oyuna girer gitmez atmaya başladı manuel girişlerimde problem yok PC güncelleme yapmamı söylemiştin. Yapmam gerek güncelleme de yok ilgilenir misin. Daha önce Steam ko da aldığım botunda 1 haftası sunucularınız da problem olduğundan dolayı kullanamamıştım. Fakat görüyorum ki problemler git gide artarken ilgi alaka sıfır.

tarihinde snoowflak3 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@@DEVILCRAFT 2 Gün önce aldığım botu 1 gün kullandıktan sonra 2. gün oyuna girer gitmez atmaya başladı manuel girişlerimde problem yok PC güncelleme yapmamı söylemiştin. Yapmam gerek güncelleme de yok ilgilenir misin. Daha önce Steam ko da aldığım botunda 1 haftası sunucularınız da problem olduğundan dolayı kullanamamıştım. Fakat görüyorum ki problemler git gide artarken ilgi alaka sıfır.

Ben hem steamko hem de uskodan beri k0xpu kullanıyorum, 1 kere hapise düşmem dışında bir sorun ile karşılaşmadım.  Win10 en stabil çalıştıran işletim sistemi sanırım. Ayrıca devil babamın oğlu değil ama ne zaman sorunum olsa çözdü, bence hakkını yemeyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle ikimizde bu sitenin üyesiyiz statümüz aynı bu sitede fakat aldığımız hizmet seni memnun etmiş olabilir. Ama beni memnun etmiyor çünkü yaşadığım sorunların cevaplarını bulamıyorum. Steam ko da yaşadım defalarca forumda bildirdim. Usko da yaşıyorum 3. Günüm ve sadece 1 gün kullanabildim botu hala sorunu çözemedim. Bu saatten sonra da kullanmama kararı aldım. İsteyen dilediği gibi kullana bilir 10 günü aşkın süresi vardır. Kullanmadığım halde sorunlu oyuna giriş yapmaya çalışırken Hapse düştüm bu da yanıma kâr kaldı. Son olarak şunu da belirtmek isterim kimseyi karaladığım yok fakat sorunumu bildiriyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben hem steamko hem de uskodan beri k0xpu kullanıyorum, 1 kere hapise düşmem dışında bir sorun ile karşılaşmadım.  Win10 en stabil çalıştıran işletim sistemi sanırım. Ayrıca devil babamın oğlu değil ama ne zaman sorunum olsa çözdü, bence hakkını yemeyin.

Hakkı yenen birisi varsa burada benim sorunum var iglenen yok ikimizde bu sitenin üyesiyiz statümüz aynı bu sitede fakat aldığımız hizmet seni memnun etmiş olabilir. Ama beni memnun etmiyor çünkü yaşadığım sorunların cevaplarını bulamıyorum. Steam ko da yaşadım defalarca forumda bildirdim. Usko da yaşıyorum 3. Günüm ve sadece 1 gün kullanabildim botu hala sorunu çözemedim. Bu saatten sonra da kullanmama kararı aldım. İsteyen dilediği gibi kullana bilir 10 günü aşkın süresi vardır. Kullanmadığım halde sorunlu oyuna giriş yapmaya çalışırken Hapse düştüm bu da yanıma kâr kaldı. Son olarak şunu da belirtmek isterim kimseyi karaladığım yok fakat sorunumu bildiriyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Skype adresim her yerde yazıyor canlı canlı konuşmak zor olmasa gerek , foruma skype kadar çok sık bakmıyorum ayrıca sorununun çözümü belirsiz şuan başka bir arkadaşta aynı sorunu yaşıyordu win7 sistemi vardı, tekrar win7 ile formatla dedim bilgisi yoktu fakat win10a geçiş yaptı ve sıkıntısı kalmadı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...