Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
akif1

19xx [Eski] kasa topluyorum kaç çar açabilirim

Önerilen Mesajlar

bu topladıgın kasa en fazla 1000 tl eder. :D bence biraz daha düşün derim :) 32gb ram 6 gb ekran kartı i7 6700 hg 120 gb ssd var 11 tane acabiliyorum. daha fazla acmak için sıkıntım işlemci . :D o yüzden işlemciye önem ver :) gerisi yalan

i5 4. nesil işlemcim var 8 gb ram var 2 ekran kartı 500 hdd (normal) 9 tane sıkıntısız açıyorum CPU kullanımı %70-80 arası oluyor. (Laptop) bence senin kasada problem var Termal macuna bi bak bence. :D Ekran kartının 6 Gb olması bişeyi farkettirmiyor bu arada. birden çok monitör kullanıyosan önemli yetmedigi yerdede zaten Ramler'den alıyor Kartın RAM'i önemli degil Ekran kartı Ram'ine göre alınmaz :D

tarihinde ELF tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar kasa topluyorum sizce kaç çar açabilirim 

i5 6600k 

16gb 2400 mhz ram

250gb ssd 

ekran kartının çok da önemi yok sanırım

Technopatta 2500 tllik diye bi sistem vardı ona bi bak istersen üstüne işlemciyi degiştir sadece yeterli Canavar gibi PC sadece Knight üzerine düşünme bence Yeri gelir sıkılırsın başka oyunlarada başlarsın belki almışken tam al bütçen varsa ekran kartınıda Yükselt biraz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu topladıgın kasa en fazla 1000 tl eder. :D bence biraz daha düşün derim :) 32gb ram 6 gb ekran kartı i7 6700 hg 120 gb ssd var 11 tane acabiliyorum. daha fazla acmak için sıkıntım işlemci . :D o yüzden işlemciye önem ver :) gerisi yalan

120 ssd den dolayı acamıyorsundur yer yoktur 32gb ram 6gb ekran karti i7 6700HQ skylake olucak 11 acıcaksın ? ^^ benım laptopla aynı ıslemcın var ben 30+ acabılıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kardeş sen neye dayanarak 1000 tl eder diyon anlamadım sadece işlemci 800 tl neyin kafasındasın bu dediğim sadece kasanın fiyatı 3000 tl yi buluyor ki ben i5 8gb ram li laptopda 9 tane sorunsuz açıyorum bence sen senin kasayı elden çıkarmaya bak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.