Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
Erhan666

19xx Oto login v7.2.9 XAL yanıt vermiyor- kapat hatası

Önerilen Mesajlar

Resimde görüldüğü üzere yanıt vermiyor-kapat hatasi veriyor.Normalde oyun verirdi şimdi koxp veriyor.  Bu hatayı verince oyun kapanıncada tekrar oto login olmuyor. Ayrıca yenı versiyonla beraber oyun pencrelerini sürüklerken ve görev yönetici penceresinde işlem yaparken aşırı kasmalar oluyor.

@@DEVILCRAFT

@@aktay28

go20kb.png

0Dl6NV.png

tarihinde Erhan666 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

++ Aynı Sorun Bendede Var Ayriyetten Fish Yani BAlıkta SOrun Var Oto Logine Tıklamadan Önce Oyuna Gİrince Fish Baslat ı açıyorum Oyuna Oto Login İlk Giriş Yapınca Fish Başlıyor Daha Sonra Çar dc Veya donunca Oto Login Tekrar Çara Gİriyor Ama Fish Başlatmıyor....

Ve madendede Sorun var Bazen Weapon Armorcuda Rpr yapmıyor SAlak SAlak Ortada Dolaşıyor MAradonda Çar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kullanan 3 kişi degil beyler kullanan cok hata alan az bendede var ancak sizin gibi hatalar almıyorum son sürüm olmus gerçekten belk istabilite  icin save cpu dan ödün verilmiş ama olsun o kadar son sürümde su anda dc kapat yanıt vermiyor hatası almadım pek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sorunun farkındayız fakat sadece arayüz kullanılamaz oluyor, maden rpr - auto login olaylarını sorunsuzca devam ettirir ve yapar kaynağını bulunca donmanın fixleyeceğiz o zamana kadar bir sıkıntı yaratmaz afk bıraktığınız da

evet devam ediyor ama o çar oyundan düşünce oto login olmuyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Resimde görüldüğü üzere yanıt vermiyor-kapat hatasi veriyor.Normalde oyun verirdi şimdi koxp veriyor.  Bu hatayı verince oyun kapanıncada tekrar oto login olmuyor. Ayrıca yenı versiyonla beraber oyun pencrelerini sürüklerken ve görev yönetici penceresinde işlem yaparken aşırı kasmalar oluyor.

@@DEVILCRAFT

@@aktay28

go20kb.png

0Dl6NV.png

Auto login olmuyor ayrıca..bir önceki sürüme dönüyorum bu defa donuyor var bi kasıntı kafa yedirten cinsten almadım ya 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.