Jump to content
  • Kaydol
HamsiGB

19xx [Eski] TigerKo Başlayacak Arkadaşlar varmı

Önerilen Mesajlar

20xx bot gelırse darkko dırek ve net beyler tıgerın omru 15gun ya var yada yok embesıl bır yonetıcı kadrosu var gelelım oracleye pvp burası mıllet opulmeye alıskın oldugundan yıne patlama olucak herkes orada baslıcak yıne pvp oyuncusu suna buna bakmaz user varsa dalar gırer kı oraclede user olucak darkko ıcınde 20xx bot gelırse darkko tercıhımdır hem sw daha uzun ayakta tutuyorlar hem userı fazla hemde okcu damagelerı ıyı oldugundan her turlu jobu oynıyan fazla oluyor halıyle kısacası darkko>oracle>tiger siralaması var ek olarak oraclede gm kasa carlarına kadar ban atıyor o yuzden pek nıyetlı degılım oraya darkkodakıler ban konusunda daha azlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar tiger'de golden mattock kaldırıldı.Gidip pre cekip elde edeceksiniz ben dahil cogu kişide bu sebebten başlamıcak 1 temmuz'da oracle acılcıgı için ben tigern cok tutcagını sanmıyorum bu zamana kadar 1299 olmuş bu servar 19xx neresi tutmuşkı burası tutsun ticaretide bok ettiler golden mattoc kaldırarak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ayrıca şunuda söyleyim xskip'in oracle ile önceden bi dostlugu var emin olun 1 temmuzda oracle acılcagı zaman tigerde coktan laglar,oyun kapanmaları vb şeyler'de olucak tiger parayı kırıp kapatıcak yani

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@@spartacus1435 betada denemismiydin hocam xskip bot stabil mi tiger da

yok hocam betada chameleon ile hesap açtım sadece. bot yok bende ban derdi olmazsa swde botu alacağım direk yarın test edıyım bu 12 saat boyunca yarına kadar atacağı varsa atar. Ben chameleon ıle denerkende ıd şifre yazınca girmıyordu bir şekilde sildim yukledım halettım duzeldı chameleon multı calısıyor botta çalışır dep ayarı falan yapın sil yükle yapın bot olan 1 arkadaş yapınca haber etsin 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...