Jump to content
  • Kaydol

20XX Çıkacak koxp için fiyat hakkında.

nolimit65
 Share

Önerilen Mesajlar

Bildiğiniz gibi sayın adminler 19xx de,pc si biraz iyi olan ve 30 tl sahip olan herkes piyasanın içine etmektedir.

Çıkacak olan 20xx koxp için 2 şekilde olması taraftarıyım.

Maden koxpu=100 tl olmalı.

Maden olmayan koxp=20-30 tl olmalı.

Böylece hem maden için kullanmayanlar hemde gerçek farmerlar mağdur olmazlar.

Auto loginde bu fiyatın 2 katı olmalı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bildiğiniz gibi sayın adminler 19xx de,pc si biraz iyi olan ve 30 tl sahip olan herkes piyasanın içine etmektedir.

senın dedıgın gıbı olursa ortalık 2 . şahısların maden botundan ws ileden gecılmez ortaya rakıpler cıkar 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardesım gb satarak 2 gunde o 100tl kazancagını bıldıgı ıcın herkes yıne alıcak 100tl olursa da 500tl olursada yıne alıcak botu adam kapıtalıst sıstem yaratmaya calısmayın 100tl olursa bot tek kazanan oguz ve elcı olur ^^ :) @ @@nolimit65 ,, ve sultantr sen sanırım fatıhsultangoldbar sın eğer o isen senın bu konularda konusmaya hakkın bıle yok veleetlıgınle pıyasa dusurmede 1 numarasın ( eğer o isen )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardesım gb satarak 2 gunde o 100tl kazancagını bıldıgı ıcın herkes yıne alıcak 100tl olursa da 500tl olursada yıne alıcak botu adam kapıtalıst sıstem yaratmaya calısmayın 100tl olursa bot tek kazanan oguz ve elcı olur ^^ :) @ @@nolimit65 ,, ve sultantr sen sanırım fatıhsultangoldbar sın eğer o isen senın bu konularda konusmaya hakkın bıle yok veleetlıgınle pıyasa dusurmede 1 numarasın ( eğer o isen )

ben fatihsultan kadar gerizekalı bi insan olamadım cok sükür o ben degilim bulursam kendisiyle konusmak isterim insanlar şikayetci kendisinden ve piyasa düsürmekten baska bi halta yaramayan bi asalak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben fatihsultan kadar gerizekalı bi insan olamadım cok sükür o ben degilim bulursam kendisiyle konusmak isterim insanlar şikayetci kendisinden ve piyasa düsürmekten baska bi halta yaramayan bi asalak

o değilsen sıkıntı yok o 1 paytar 2 pıyasa dusurmekte ama canlarına ot tıkıcam onlara ınat gıttım 4bın tl lık pc aldım 40-45 car sokuyorum suanda oyuna 2pcden herhangı bır swden bı denk gelelım gb sattırmıcam onlara

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o değilsen sıkıntı yok o 1 paytar 2 pıyasa dusurmekte ama canlarına ot tıkıcam onlara ınat gıttım 4bın tl lık pc aldım 40-45 car sokuyorum suanda oyuna 2pcden herhangı bır swden bı denk gelelım gb sattırmıcam onlara

o dedigin pek etkili olmaz ne demişler anlayana sivri sinek saz anlamayana sazı soksanda az :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

paytaar ve sultan bu 2 şahıs habire piyasyı düşürüyor.ama bi yandanda haklı gibiler.cünkü elidnde 10 gb  si olan gb satıyor koyuyor piyasanın altına millet onlardanda cekiyor.

kosp fiyatları bence gayet normal.belki senin 200 tl verip o kspu almaya gücün olabilr ama benim yok kardeşim.@nolimit65

sultan dedigin adam ben degilim bir cok serverde sultan var bunları hesaba katarak konus bence buradaki nickim sultan olabilir ama oyun icinde tamamen farklı nicklerdeyim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yemin ederim yorumları okuyunca rahatladım. FatihSultanGoldBar nickli beyinsiz velet in demek herkes farkındaymış. Oyundan da sonteklifden de ana bacı küfür edip bak etme seninde var annen yazıktır günahtır diyince üstüne birdaha küfür yardırıp engellemişti. Böyle çoluk çocuk heryerde var sinir bozmaya değmez beyler boşverin.

Arkadaşlar herkese yazıyorum yeni serverlarda lütfen piyasayı allak bullak etmeyin. GB niz satılmayınca hemen düşürmeyin. Önce benimki satılsın cebime para girsin diye 2 lira olan gb yi 1,99 a koymayın. Bu herkesin siniri bozar ve piyasayı düşürür,bir günde 1 lira düştüğünü biliyorum o bir kuruşlar yüzünden. Evet rekabet ortamı var bu herkesi etkiliyor ancak fiyat düşürünce bi kar etmiyorsunuz, sonraki günü düşünmeden düşürüyor herkes. O gün herkesten önce stoğunu bitiren arkadaş öbür gün 20 30 lira zararla kapatıyor. Çünki piyasa düşüyor önce benimki satılsın derken boku bokuna. Rica ediyorum dikkat edin yapmayın.

Hayırlı ramazanlar herkese öpüyorum gözlerinizden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne alaka kardeşim  100tl'ye autologin var ondan herkez alıyor saten bundanmı alamıcaklar 6 7 pcsi olan adamlar bile var onlar bile dehset gb kasıyor satıyor boş konusmayın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne alaka kardeşim  100tl'ye autologin var ondan herkez alıyor saten bundanmı alamıcaklar 6 7 pcsi olan adamlar bile var onlar bile dehset gb kasıyor satıyor boş konusmayın

senın sonteklıf de bı ara oyun ıletısım nıck ın kartal11 dı bu elemanda senı ben sanmıs oyunda senı banlattıydı benı banlatmaya calısırken karaktersız yawsak oyunda fatıhsultan a benzer nıck acmayın gordugum gıbı banlatıyom haberınız olsun 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...