Jump to content
  • Kaydol

Dün Xskip Oto Login Aldım Sonteklifden 103 TL ' ye Üyeliğime Keyi Yükkledim Şimdi Xskip Yenilendi Diye Tekrarmı Para Vercez Key Alcaz?

BeterrrR
 Share

Önerilen Mesajlar

Evet Yukarda belirttiğim Gibi 103 tl ye oto login aldım mantık yürüterek vede sitede hiçbi açıklama yok diye sonuçta xskip kendini yeniledi ve tüm sürümlerini v20xx yapacğaını söyledi buna rağmen sanki bu yeni bot yeni bir güvenlık sistemininmiş gibi Xskip V20xx adı altında bot çıkarttınız bu bota ayrı üyelik ayrı key mi almamız gerekiyor ve madem öyle bişey gerekiyor neden daha önce bilgilendirme yapılmadı öyle birşey gerekiyorsa piyasada zaten 1 19xx kalmıycak tüm xskipler v20xx e geçeceğini söyledi darkko oracle ronia bu botla onuy ayrı tutucaksan ız dün aldığım oto login keyinin geri iadesini istiyorum paramı geri almak istiyorum eğer ayrı tutulmıycaksa v20xx versiyonda oto login yok ggibi gözüküyor cıkıcakmı ben ne yapıyım kardeşim xskip in eski botunu xskip güncellenmiş v2000 olmus onun ıcın ayrı bot ayrı uyelık mı alcaz illa alla alla o kadar kişinin günü var fazladan key alıp kenarda not olarak tutan var adamların sucu ne çöpmü olcak günlerimiz kullanmadığımız önceden aldğmz keylerimiz. acil aciklama beklyiorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İnsan gibi yazmadığınız sürece siz nasıl yazıyorsanız aynı şekil de size yazmaya devam edeceğim.
İlk olarak bir yerde bu 20xx ile ilgili bir şey yazmıyorsa yada arayıp görmediysen neden alışveriş yapıyorsun ? 
İkincisi satılan koxp başlığında kocaman 19xx yazıyor fakat sen açılan server 20xx olduğunu da biliyorsun neden alışveriş yapıyorsun ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardeşim bu kadar para göz olabilceğini tahmin etmedim piyasada 1tane xskip v19xx kalmadığına ve açılmıyacağına göre sizde botu yeni xskip e göre uyarladınız diye mantık yürtütm tamamdır istemiyorum geri iade etmek istiyorum dünkü keyi ve nerde yazıyor merak ettım ayrı tutulcaktır falan diye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@@BeterrrR halen dediğimi okumayıp dikine gidersen ve sallamasyon yorumlar atarsan yapacağım varsa da yapmam. 

Sorularıma cevap alamadım ayrıca piyasada 19xx kalmadığını kim söyledi şuan açık olanları bilmiyor musun ? Satın alınan ürünlerin geri iadesi yok ayrıca o yüzden deneme saatleri var

tamam kardeşim şimdi ben dün bot aldım xskip 19xx bot xskip de artık 20xx e geçtiği için bu üyelğimle 20xx e girebilckmiyim yoksa dün aldığım 103 tlçöpmü olcak veya bu günlerimi 1 sefere mahsuss v20xx bot üyeliğime aktarcakmsınız ve oto login olcakmı elçi bey.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...