Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
PetitO

19xx [Eski] Xskip V2xxx Bence Multi Client İptal Edilsin GB Fiyatlari Hep Yüksek Kalır.

Önerilen Mesajlar

Başlıkta Belirtiğim gibi DevilCraft Ve Aktay Madem Gb Fiyatlarını Yüksekte Tutmayı Hedeflliyorsunuz Benim Önerim Şudurki Multi Clientler İptal Edilsin 1 Tane Bilgisayardan 1x Çar Oyuna Girebilsin. Yani Bi Dönem Olduğu Gibi Multi Olmasın. Çünkü Evinde İki Tane İyi Laptopu Olanlar Her Leptobundan 15 Çar Sokup 2 Bilgisayarla 40 çarla Oyuna Girince Ne Gem Fiyatları yüksek 'te Kalıyor Ne de GB fiyatları Hemen Düşüyor Benim Önerim Şudurki Aynı Ağ Üzerinden Sınırsız Client AÇık Olsun Çünkü BOt Fiyatı Malum Yüksek Ama Her Pc Den 1 adet Oyuna Girş Olsun yani Botta'n Multi Client Özelliği Kaldırılsın Emin Olun Hem Gem Hemde GB Fiyatları sürekli Yüksek'te Kalcaktır.

Burda 2 PC den 40 çar giren Vatandaşlar Duruma Muhalif Olcaktır 1-2 Kiişi Ama Multi Kaldırılınca Keısınlıkle Tüm Farmerler Rahatlıycaktır. Aynı Bilgisayardan MultiClient Kapatılsın 1 Bilgisayaır Olan 1 tane Çar Girebilsin Onunla Farmını Yapsın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adamın gb fiyatını yüksek tutmakta hedefi oldugunu nerden cıkarttın ? :D bana komik geldi.adam gb mı kasıp satıyor? öyle olsa kospu sadece kendine yazardı :D dedigin sacma ben multi acmak icin gittim 3 bin tlye pc satın aldım rahat 25 car acıyorum.piyasada cok sv var zaten  gb ciler bölünmüs durumda.fiyata gelecek olursak 150 tl cok geldi.alamadım bu yüzden.buda benim fikrim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adamın gb fiyatını yüksek tutmakta hedefi oldugunu nerden cıkarttın ? :D bana komik geldi.adam gb mı kasıp satıyor? öyle olsa kospu sadece kendine yazardı :D dedigin sacma ben multi acmak icin gittim 3 bin tlye pc satın aldım rahat 25 car acıyorum.piyasada cok sv var zaten  gb ciler bölünmüs durumda.fiyata gelecek olursak 150 tl cok geldi.alamadım bu yüzden.buda benim fikrim.

740caf4b6495497ca337ad8656f4d4ae.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 pc den 1 car gırılsın dıye bısı yok kardesım 2-3 car acabılıyorsunuz dıye bu tarz onerılerde bulunmayın koxpun fıyatı gayet ıyı herkes alamıcak 3 gb kasanda satamıcak bu sekıldede yuksek durucak kullananlar farmerler memnun suanda botu 2 ye ayırabılır maden ve normal bot olarak bence normalı 20tldende verebılır ama maden suanda gayet ıyı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

40 cara diyonda kardeşim ben her 3 car icin 5 tl porxy masrafımda oluyor yani. max 25 car acıyorum.hem  emin ol sv sahipleri 1 pcden kac car girildigini gorevilriyor.sahsen ben darrkoda 19xx sv de  iken  8 car acıyorum adam yanına cekti carları banladı 2 car bıraktı ayrı yetten faceden resim attı 8 carımın ismini ve iplerini.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mesela Senın Gibi 3000 Tl Lik Pc Si Olan Çok Kardeşim Evinde 3-4 tane Böyle Pc Olan Çok Direk 20 şer çardan 100 çar girip Gem ve Gb Kc Piyasasını Mahfediyolar Bunun Önüne Geçmek İçin Multi Client Kapatılsın

ben 4500tl lık bılgısayar aldım sırf bu ıs ıcın dedıgın alakasiz 2-3 car sokabılenlerın ısıne yarayan bırsey bu yne 2 gb 3 gb kasan herkesın gb satmaya calısmasi demek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

her pc den 1 tane çar sokulabılsın 2-3 çarda değil yani multi fixlensin zor bişey değil multi cleint kapatılsın gb gem kc fiyatları sureklı yuksekte kalrı herkes rahatlar aktay ve devil 1 haftalığna multiyi kapatsın bakalım dusuyomu fiyatlarrr

tarihinde PetitO tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

her pc den 1 tane çar sokulabılsın 2-3 çarda değil yani multi fixlensin zor bişey değil multi cleint kapatılsın gb gem kc fiyatları sureklı yuksekte kalrı herkes rahatlar aktay ve devil 1 haftalığna multiyi kapatsın bakalım dusuyomu fiyatlarrr

farmer dıye bısı kalmaz ozaman bızde ondan bahsedıyoruz ? bı oyuncu bıde farmer var oyunda bu bot oyunculardan cok farmerlere hıtap edıyor oyuncu 1 kere alıyor lwlını kasıyor ısıne bakıyor farmer  sureklı botu alıyor ve ek olaraktan multı clıentı kapatırsa bot cop olur mıllet multı ıcın alıyor zaten ,, botun fıyatı artarak olan sey suanda 2-3gb kasan ve satanların kokunu kazıma amaclıydı senın dedıgın seyse herkes 2-3gb satsın kımse 60-70gb satmasın 60-70gb satan degıl 3-5 gb satan dusuruyor zaten fıyatı bız onu dıyoruz neyını anlamıyorsun bunun onu anlıyamadım bende

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.