Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
4live

19xx [Eski] 20xxx Koxp Fiyatı Hakkında

Önerilen Mesajlar

Yav her insanda i7 9799XTQWRELSDA  işlemci olacak diye bir kaide mi var arkadaşım? Bizde kendimizce buradan harçlık çıkartıyoruz. Oto loginli alabilmem için baya yüksek bir işlemcim olacak açacağım bir sürü client ki parasını çıkartabileyim. Zaten ben 150 tl anca kazanabiiliyorum ki bir bot süresince bota verebileyim. Sonra yok fiyat yükseltin yok farmcılar için daha iyi. Benim gibi insanlarda mevcut kardeşim. Biraz dar görüşünüzü açın açın. Orta seviye bilgisayar hatta orta-düşük seviye bilgisayar kullanıcıları var. Açacakları mutli sayısı belliyken daha da fiyat yükseltmekmiş yok destek vermekmiş bence bencillikten öte gitmiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

150 tl FİYAT BİCİYORSUNUZ GÜZEL EYVALLAH AMA 15 GÜN SÜRE İNSANA KOYUYOR 30 GÜN SÜRE OLSA İNSANIN ALASI GELİR FALAN AMA 15 GÜN SÜREDE ALASI GELMİYOR CÜNKÜ 150 TL KOXPA VERİP OYUNA KC ALMAK İCİN Bİ EN AZ 50 TL DAHA YATIRIYORUZ OYUNDA BANLANMA RİSKİMİZ OLUYOR ZATEN HER DURUMDA 10 TANE CHAR ACIYORUZ 1 PC DEN BU RİSKLERİ BU KÖTÜ YANLARI GÖREREK LÜTFEN FİYATTA Bİ İNDİRİM OLMASINI İSTİYORUZ

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yav her insanda i7 9799XTQWRELSDA  işlemci olacak diye bir kaide mi var arkadaşım? Bizde kendimizce buradan harçlık çıkartıyoruz. Oto loginli alabilmem için baya yüksek bir işlemcim olacak açacağım bir sürü client ki parasını çıkartabileyim. Zaten ben 150 tl anca kazanabiiliyorum ki bir bot süresince bota verebileyim. Sonra yok fiyat yükseltin yok farmcılar için daha iyi. Benim gibi insanlarda mevcut kardeşim. Biraz dar görüşünüzü açın açın. Orta seviye bilgisayar hatta orta-düşük seviye bilgisayar kullanıcıları var. Açacakları mutli sayısı belliyken daha da fiyat yükseltmekmiş yok destek vermekmiş bence bencillikten öte gitmiyor.

Sadece senin gibi 1 tane olsa tamama ama senden 15-20 tane olduğunu ve piyasayı ... ettiğini düşün.

Biraz ufkunu ve görüşünü aç.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.