Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
enes3939

USKO [Eski] SON sürümde dc problemi

Önerilen Mesajlar

arkadasım kusura bakmayın ama sizde biraz anlayıslı olun bizde kullanıyoruz bu koxpu bizde para veriyoruz sorun oldugu zamanda paşa paşa bekliyoruz bu adamların herşeyle ilgileniyorlar dünden beri saldırı alıyorlar bu adamlarıda anlamaya calısıp sıkın disininizi 1 2 gün bişey kaybettirmez zaten telafisini yapıyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dünden beri bi haber bekliyoruz vallahi daha yeni aldım speedy botu 5dakika kullanamadan sorunlar patlak verdi umarım yakın zamanda fixlerler

Merak etme hocam, steam'in ilk zamanlarından beri speedy kullanıyorum, şimdi de uskoda kullanıyorum, ara ara böyle aksamalar oluyor ama yine de en stabil bot bu. Giden zamanı da telafi ederler mağdur etmezler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merak etme hocam, steam'in ilk zamanlarından beri speedy kullanıyorum, şimdi de uskoda kullanıyorum, ara ara böyle aksamalar oluyor ama yine de en stabil bot bu. Giden zamanı da telafi ederler mağdur etmezler.

zaman telafisinden yana içim rahatta hocam hiç kullanamadan beklemek kötü :D en azından gelişmelerden haberdar olsak iyiydi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.