Jump to content
  • Kaydol
enes3939

USKO [Eski] SON sürümde dc problemi

Önerilen Mesajlar

oyuna girdikten 1 2 dakika sonra dc veriyo bi ilgilenin veya en azından bi bilgi verin.

bunca insan dündnen beri bekliyo facebooktan  2 satır bişey yazmak bu kadar zor olamaz...!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadasım kusura bakmayın ama sizde biraz anlayıslı olun bizde kullanıyoruz bu koxpu bizde para veriyoruz sorun oldugu zamanda paşa paşa bekliyoruz bu adamların herşeyle ilgileniyorlar dünden beri saldırı alıyorlar bu adamlarıda anlamaya calısıp sıkın disininizi 1 2 gün bişey kaybettirmez zaten telafisini yapıyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

usta beklemekte sıkıntı yok zaten alışığız beklemeye ama en azından bişey desinler. konudan haberimiz olsun ne kadar bekleyeceğimizi bilelim.

benim sorunum bu iletişim/bilgilendirme eksikliği var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Daha önce de bu tarz güncelleme sorunları olmuştu, neden geciktiğini buldum sanırım. @@DEVILCRAFT ve @@aktay28 'ın en son online zamanlarına bakıyorum, öncekilerdeki gibi @@aktay28 hala uyuyor. Cidden uyuyor yani hala uyandıramadılar bence.  Sitede online olduğunda güncelleme yakındır, onu takip edin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dünden beri bi haber bekliyoruz vallahi daha yeni aldım speedy botu 5dakika kullanamadan sorunlar patlak verdi umarım yakın zamanda fixlerler

unlucky hocam ama rahat ol bi kaç saate hallederler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dünden beri bi haber bekliyoruz vallahi daha yeni aldım speedy botu 5dakika kullanamadan sorunlar patlak verdi umarım yakın zamanda fixlerler

Merak etme hocam, steam'in ilk zamanlarından beri speedy kullanıyorum, şimdi de uskoda kullanıyorum, ara ara böyle aksamalar oluyor ama yine de en stabil bot bu. Giden zamanı da telafi ederler mağdur etmezler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam koxp tam olarak 2 dk da dc atıyo :D Ama eslantta azimle o sürede 1 shaula 1 samma kestim :D gece kimse giremezken oyuna :D:D:D(Shaula ile sammayı aynı anda kesmedim aq :D)en az 10 ker egirdim oyuna

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam koxp tam olarak 2 dk da dc atıyo :D Ama eslantta azimle o sürede 1 shaula 1 samma kestim :D gece kimse giremezken oyuna :D:D:D(Shaula ile sammayı aynı anda kesmedim aq :D)en az 10 ker egirdim oyuna

Ahahahah helal olsun valla :) Drop aldın mı bari.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merak etme hocam, steam'in ilk zamanlarından beri speedy kullanıyorum, şimdi de uskoda kullanıyorum, ara ara böyle aksamalar oluyor ama yine de en stabil bot bu. Giden zamanı da telafi ederler mağdur etmezler.

zaman telafisinden yana içim rahatta hocam hiç kullanamadan beklemek kötü :D en azından gelişmelerden haberdar olsak iyiydi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zaman telafisinden yana içim rahatta hocam hiç kullanamadan beklemek kötü :D en azından gelişmelerden haberdar olsak iyiydi :D

Aynen o baya sıkıntı oluyor :D @@aktay28 telefon numarasını bıraksın da bana ben uyandırayım sorun oldukça :D Size de bilgi aktarmış olurum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...