Jump to content
  • Kaydol
smhstyle

USKO [Eski] v2125.4 usko speedy bot yakalanma sorunu

Önerilen Mesajlar

Sürem bitmek üzere zaten, hiç istemeden de olsa bir açıklama dahi yapılmadığı için başka bir bota geçeceğim sanırım. 

sen yine kullanmışsın hocam ben daha toplamda 1 yada 2 saat kullanabildim botu aldığımdan beri valla :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sen yine kullanmışsın hocam ben daha toplamda 1 yada 2 saat kullanabildim botu aldığımdan beri valla :)

Normalde maksimum 1 günde çözerlerdi, çözülmese bile açıklama gelirdi. Sabahtan beri ses seda yok. Pek hayra alamet değil bu durum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Normalde maksimum 1 günde çözerlerdi, çözülmese bile açıklama gelirdi. Sabahtan beri ses seda yok. Pek hayra alamet değil bu durum.

aynen 27 28 saati geçti bu sorun cıkalı hala en ufak bi açıklama bile yok , bari bi açıklama yapsalarda boşa f5 yapmasak bizde sabahtan aksama kadar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne bir açıklama ne bir çözüm var, ilgilenecek biri yok mu artık ? 

bizimle ilgilenilmesi için sanırım 200 tl lik olan koxptan almamız gerekiyor. 2 gündür facebook uzerinden site üzerinden yazıp duruyorum ancak tek bir geri dönüş bile olmadı , ne bir bilgilendirme ne bir güncelleme

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ayıp oluyor ama artık.

2 tane koxp aldık bekliyor günleri bitti.

bir açıklama yap bari.

facebook'tan takip ediyorum ordada sonuç yok

hocam 1 hafta falan oldu bende botu alalı , geri eklenen sürelerle şuan 11günü kaldı botumun inan verimli olarak kullanabildiğim sadece 1 saat. geri kalan zamanlarda hep bi aksaklık hep bir sorun . Tamam ellerinde olan birşey değil sorun çıkması onu anlıyorum, çözümlenmesi zaman da alabilir ona da kabulum ancak 2 gündür en ufak bir açıklama dahi yapılmadı speedy usko bot hakkında bırak güncelleştirmeyi. f5 tuşuna basmaktan tuşu eskittim şurada inan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...