Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
abuzercik

19xx [Eski] Oracle Koxp Moba Koşuyor Ancak R veya Skill atmıyor. Diğer Özellikler çalışıyor

Önerilen Mesajlar

konu açamıyorum bari buraya yaziyim oraclenin açıldığı gün aldım koxpu ertesi güne kadar kullanamadım.Süremiz boşa gitti dün akşam 2 charda ayarlamıştım fakat bu sabah kalktığımda koxpla iki char açıyorum fakat ne flood kısmı ne gem kırdırma ne de maden ksımı çalışıyor char madenden towna koşuyor KOŞUYOR! tek çalışan kısım oyuna iki char sokabilmen bir de wall hackle sw kısmı napıcam ben koxpun parasını bile çıkaramicam bu sw den 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

konu açamıyorum bari buraya yaziyim oraclenin açıldığı gün aldım koxpu ertesi güne kadar kullanamadım.Süremiz boşa gitti dün akşam 2 charda ayarlamıştım fakat bu sabah kalktığımda koxpla iki char açıyorum fakat ne flood kısmı ne gem kırdırma ne de maden ksımı çalışıyor char madenden towna koşuyor KOŞUYOR! tek çalışan kısım oyuna iki char sokabilmen bir de wall hackle sw kısmı napıcam ben koxpun parasını bile çıkaramicam bu sw den 

oyunu sil,koxpu sil.oyunu tekrar yükle.legal olarak gir oyuna launcherden sonra çık koxpu indir koxpla gir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.