Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
PetitO

19xx [Eski] Bot Hesabımı Durup Dururken Neden Kapattın? Madem Kapattın 7 günüm Vardı İadesini Yap Kardeş

Önerilen Mesajlar

Hiç uyarmadınki notice geçtiğin gibi düzelttim ve sabahdan beri yüksek fiyattan satıyorum açarmısın üyeliğimi ve beni değil milletide izlersen daha net anlarsın bazı şeyleri..

Hiç uyarmadınki notice geçtiğin gibi düzelttim ve sabahdan beri yüksek fiyattan satıyorum açarmısın üyeliğimi ve Sadece beni değil milletide izlersen daha net anlarsın bazı şeyleri.. Sabah 9.50 den satıyodum gb yi 9 a düşrüdler 9 a çektim 8 e düşürdüler 8 e düştüm millet 10 a satarken ben 8 e satmadım yani nedne satıyımki salakmıyım ben millet kaça düşürdüyse oraya düşürdüm kardeşim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@@PetitO sabahtan beri izliyorum herkesi tek tek uyardım sontekliften , senin fiyat 20tldi satışın yoktu bir baktım 6.90 ? elinde 3gb var koyduğun fiyata bak , açarım o fiyat yarına kadar 8.5dan aşağı inerse hesabını unut

tamam ama wallahi ben düşmüyorumki ben 9 a satıyorum bakıyorum millet 7 e cekmiş wallahi sırf inadına 6.50 e düşürüyorum o kadar düşürüyolar bende onlara inat daha da düşürüyorum yoksa neden düşüriyim kardeşm aç ama sadece bnei izleme sabahdan beri bakmışın siteye ben 1 kere düşürdüysem millet kaç kere düşürdü allahını seviyosan sen söyle?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gec kalınmıs ama yerinde bi karar bu arkadaşın hesabının tekrar acılmamasını herhangi bir hesapla bot satılmamasını talep ediyorum müstehaktır biz malız zaten 3 5 kurus ucuza satmayı bilmiyoruz gerizekalı insan :D

aynen aramızda aylik 5er lira fazla verelim bu bebe kullanmasın 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hiç uyarmadınki notice geçtiğin gibi düzelttim ve sabahdan beri yüksek fiyattan satıyorum açarmısın üyeliğimi ve Sadece beni değil milletide izlersen daha net anlarsın bazı şeyleri.. Sabah 9.50 den satıyodum gb yi 9 a düşrüdler 9 a çektim 8 e düşürdüler 8 e düştüm millet 10 a satarken ben 8 e satmadım yani nedne satıyımki salakmıyım ben millet kaça düşürdüyse oraya düşürdüm kardeşim 

senden ala dusuren varmı bı soylesene bana en alta sureklı sen koymuyormusun ? alemgamede gb yi 70 kurusa kadar 1 haftada kım cektı ? bende katılıyorum sultanTr ye hesabı acılmasın bırdahada bot almasın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

senmi satmıyorsun her sw de aynı cacıgı yiyorsun oyun icersinde 50 kurusa gb satılır diye bögüren asalak seni 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

senden ala dusuren varmı bı soylesene bana en alta sureklı sen koymuyormusun ? alemgamede gb yi 70 kurusa kadar 1 haftada kım cektı ? bende katılıyorum sultanTr ye hesabı acılmasın bırdahada bot almasın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beyler küfür,hakaret caps lock gibi şeyler yasak haklıda olsanız direk ban yersiniz.

Şu dakikadan itibaren fiyat kıranlar bana haber versin ben ilgilenirim, yarın 8tl yaparsınız fiyatı zaten gb zor elinizde yüzlerce gb yok alan olursa sendende alacak ondanda çirkeflik yapmayın

Burda Yapılan Yorumlar Ben Fiyat düşürüyorum diye değildir Hepsinden Fazla Gb Sattığım İçindir ve Devil Kardeşim İyi İzle Siteyi Bunlar Varya burda Yorum Yapan 2 vatandaş Yemin edermki herkesden cok fiyati düşren iki kişidir üyeliğimi açıcakmısın son olarakta?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya Sen bıraksana 10 tane fake sonteklifte üyeliğin var biz 3 liraya gb satarken 1.90 dan gb satıyosun bizemi anlatıyosun?

:D :D :D ulan 2 tane var az salla . 2side ulu orta herekz bilir. sana sontekliften kardeş neden düşürüyorsun derken ana avrat baci sövüp zaaa XD felan yapip engelleyen bebe gelmiş burdada iftiraya başlamiş :D :D :D :D ulan ne çocuksun keşke karşilassak bi gün realde 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beyler küfür,hakaret caps lock gibi şeyler yasak haklıda olsanız direk ban yersiniz.

Şu dakikadan itibaren fiyat kıranlar bana haber versin ben ilgilenirim, yarın 8tl yaparsınız fiyatı zaten gb zor elinizde yüzlerce gb yok alan olursa sendende alacak ondanda çirkeflik yapmayın

Devil bizzati ben ss lerle sana iletirim skypeden felan pıyasa dusurenleri 2 yıllık musterınım şuana kadar yaptıgın hızmetlerın en ıyısı buydu acıkcası :) allah ragi olsun senden suanda onalrca uyenı sevındırdın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burda Boş Yorum Yapmayın Kimse Fiyatı Durup Dururken Düşürmez Ben Kendim Kazancağım Parayı Neden Düşriyim Sen Gelip Fake Sontekllifinden Düşürürsen Öbürü Gelip Düşürürse Bende Düşürürüm bu kadar Basit Sen 10 a satarken ben neden 8 e satayım durup dururken ? Burda Boşuna ağlamayın Fiyatı Düşürenler Sizsinizde işte ağızbirliği var diye devil bize bakmış bizi görmüş bitek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burda Boş Yorum Yapmayın Kimse Fiyatı Durup Dururken Düşürmez Ben Kendim Kazancağım Parayı Neden Düşriyim Sen Gelip Fake Sontekllifinden Düşürürsen Öbürü Gelip Düşürürse Bende Düşürürüm bu kadar Basit Sen 10 a satarken ben neden 8 e satayım durup dururken ? Burda Boşuna ağlamayın Fiyatı Düşürenler Sizsinizde işte ağızbirliği var diye devil bize bakmış bizi görmüş bitek

devil burda kimin hangi hesaba sahip olduğunu biliyor :D baksın adam benım kaç tane hesabım var benım sonteklif hesabım erhanyiğite face hesabımda aynı herkeze açik hiç bir şeyimde gizlilik yok :D senın gibi kapali perdeler arkadasndan millet zaa zuu xdxdd yapmıyorum :D adam araştirsn bakalm yalan söyleyenide sınırsız engellesin forumdan koxptan heryerden tamam mı delikanli :D @devilcraft @wonnick @PetitO bak herkez şahit eleman bana 10tane hesabın var hepsinden fiyat kırıyosun diyo devil cidden bak sana kimin neyi var neyi yok yalanciyida engelle gitsin her yerden en ufak bir kelimemde yalan varsa benıde engelle 

tarihinde Erhan666 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fatihsultancim sen sureklı en ucuza verme trıbıne gırdıgın ıcın canım benım o yuzden pıyasa dusuyor bırı 5 e koysun 4,90 a koyuyorsun o 4 yapsn sen 3,9 a koyuyorsun o adam 3 gb satıyor cekılıyor sen 50gb o fıyattan satınca pıyasa o sekılde kalıyor bu forumdakı herkes senın banlanmanı ıstıyordu adamda banladı bu kadar basıt bundan sonrakı hayatında mutluluklar @petit0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@@PetitO sabahtan beri izliyorum herkesi tek tek uyardım sontekliften , senin fiyat 20tldi satışın yoktu bir baktım 6.90 ? elinde 3gb var koyduğun fiyata bak , açarım o fiyat yarına kadar 8.5dan aşağı inerse hesabını unut

Kardeşim Şu üyeliğimi Açarmısın Bide Yalnızca beni değilde burda çok konuşan kişileride izlersen görürsün kimin fiyat düşürüp düşürmediğini...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kımseye bı faydan yok zararın var laf ettıgın erhanın 215 postu var ve kac kere burada dıger koxperlere yardımcı oldugunu bılıyorum bızzati sahır oldum adam herkese calısıyor herkes kazansın derdınde senın gıbı hep bana hep bana degıl senın ve paytarın olmadıgı bır pıyasada rahat rahat herkes kazanacak emınım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fatihsultancim sen sureklı en ucuza verme trıbıne gırdıgın ıcın canım benım o yuzden pıyasa dusuyor bırı 5 e koysun 4,90 a koyuyorsun o 4 yapsn sen 3,9 a koyuyorsun o adam 3 gb satıyor cekılıyor sen 50gb o fıyattan satınca pıyasa o sekılde kalıyor bu forumdakı herkes senın banlanmanı ıstıyordu adamda banladı bu kadar basıt bundan sonrakı hayatında mutluluklar @petit0

bugun sabahtan veri izliyoruz fatih sultanla tolgabozkurt 6,9a kadar düşürdüler ben bikere 8 lira koydum devil uyardi 8,75 yaptm dahada inmedim sadece suan 8,5 koydum :D biri gelsin desin ki 8,49 koydun ispatlasn bir daha gb satmam :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.