Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
PetitO

19xx [Eski] Elçi üyeliğimi Açıp Sonteklif'de Herkesi İzlermisin Sadece Beni Değil

Önerilen Mesajlar

Ben Seni Uyarına Neden uymıyım İstediğin DAkka Saniye zaten Banlarsın Millet Kaç Yazdıysa Bende O kadar Yazdım SEn Onları Sonteklfden Skypeden Surdan Burdan Uyarmışın Onlar Yükseltmiş Beni Uyarmadığın İçin Onlar Yukarı Cekmiş Benim Fiyat öyle Kalmıs Oyundan Geçtiğin Noticeyi Gördüğüm Saniyede Yükselttm Hatta Sana Skypeden NEye Göre Kaç Yazcaz Fiyatı Yazdım Şunların Dolduruşuna Gelme Üyeliğimi AÇıcakmısın Kardeşim Ve Kendin Belirle O Fiyati Direk Net Olsun Fiyat Şimdi Oto Loginsiz Gb Satanda Var Adamda Bi Fiyat Yazıyor Yani Net Değilki Bunlarda Ağaz Birliği Yaptığı İçin İhale Bize Kaldı Acil bİ cevap Verirmisin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

forumda senı ılkkez uyarmadıkı ? herkes senden sıkayetcı haftalardır burada ? mıllete fıyatı su kadar yap deyıp yapıncada 50 kurus altına koyanda sensın ? her swde en ucza gb bız satıyorz dıyıp en alta koyanda sensın ? adam 3 gbsı var koyuyuo 5 tl ye sen 4,90a koyuyuosun adam gelıo senden 20gb alıo sonra dıyor kı daha dun 4 e aldım buugn neden 5 vereym dıyor satın almıyor satamayınca sende dusuyorsun mıllette dusuyor ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sen bana fıyatı sukadar a cek deyıp ben cekınce 5dk sonra 50 kurus altına koyup benı engellemedınmı sonteklıfde ?? burada fatıhsultana chattan dunya kadar laf edıldıgınde sen bende tanımıyorum ama olduruyor pıyasayı felan dıdye dedıgın zamanlarıda hatırlıyorum ben ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

forumda senı ılkkez uyarmadıkı ? herkes senden sıkayetcı haftalardır burada ? mıllete fıyatı su kadar yap deyıp yapıncada 50 kurus altına koyanda sensın ? her swde en ucza gb bız satıyorz dıyıp en alta koyanda sensın ? adam 3 gbsı var koyuyuo 5 tl ye sen 4,90a koyuyuosun adam gelıo senden 20gb alıo sonra dıyor kı daha dun 4 e aldım buugn neden 5 vereym dıyor satın almıyor satamayınca sende dusuyorsun mıllette dusuyor ?

Bi Benim Düşmemle Piyasa Düşmez Kardeş Sende Düşüyosun burda yorum atan herkesde Düşüyor Bizde 32423423 gb olmuyo herhalde sanki bitek ben düşüyomuşum gibi komik absürt absürt konuşmazsan sevinirim ilk kez burda şuan uyarılıyorum ben Devil Burda yüzü Şahit 1kere bana demedi fiyatın düşük yükselt deseydi zaten yükseltirim koxp onun koxpu istediği an banlıyabilir bunu sizden 1000 kat daha iyi biliyorum İlk AchGame zamanından beri koxp kullanıyorum ben rahat ol sen.

tarihinde PetitO tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

forumda erhana tolgaya vs dıger kullanıcılara laf edıyrsun ama herkes senden sıkayetcı ben surada erhan ucuza gb koyuyuo banlayın dıyenı duymadım ? 1 fatıh sultan 2 paytar dıyor herkes pıyasayı kım olduruyor dıye anket acayım surada 10 ısım koyayım bakalım %80 ı kımı ısaretlıyor ıstersen ? bence ezel gerı adım atmasın acmasın banını 1000lerde defa burada konun gectı bıcak kemıge dayanmıstı artık tebrık edıyorum acıkcası sana satılmayan autologına ben 200tlde verırım grekırse guncelleme gelmesın 2gun agzımı acmam bu sekılde hızmet verdıgı surece 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

forumda erhana tolgaya vs dıger kullanıcılara laf edıyrsun ama herkes senden sıkayetcı ben surada erhan ucuza gb koyuyuo banlayın dıyenı duymadım ? 1 fatıh sultan 2 paytar dıyor herkes pıyasayı kım olduruyor dıye anket acayım surada 10 ısım koyayım bakalım %80 ı kımı ısaretlıyor ıstersen ? bence ezel gerı adım atmasın acmasın banını 1000lerde defa burada konun gectı bıcak kemıge dayanmıstı artık tebrık edıyorum acıkcası sana satılmayan autologına ben 200tlde verırım grekırse guncelleme gelmesın 2gun agzımı acmam bu sekılde hızmet verdıgı surece 

insan yalancı olruda bu kadar yalancı olur ya kardeş hadi boş yorum yapma burda benım konum devil e hitababen boşa post kasma başka konuda yap kendi reklamını yalanınıda orda at.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bi Benim Düşmemle Piyasa Düşmez Kardeş Sende Düşüyosun burda yorum atan herkesde Düşüyor Bizde 32423423 gb olmuyo herhalde sanki bitek ben düşüyomuşum gibi komik absürt absürt konuşmazsan sevinirim ilk kez burda şuan uyarılıyorum ben Devil Burda yüzü Şahit 1kere bana demedi fiyatın düşük yükselt deseydi zaten yükseltirim koxp onun koxpu istediği an banlıyabilir bunu sizden 1000 kat daha iyi biliyorum İlk AchGame zamanından beri koxp kullanıyorum ben rahat ol sen.

ben zaten suanda asırı rahatım sen banlandıgın ıcın bunu merak etme bende 2 senedır kullanıyorum k0xpu merakta etmıyorum burada senden ala pıyasa dusuren yok bu asıkar ben 5 e koyım anında 4,9a koyuyuorsun mesela bunu herkes bılıyor ben 4,9 koysam sende 4,8 koyuyorsun bu pıyasa dusurmek degılde ney bana acıklasana ? hemen elımdekı gb ler  bıtsın derdınde trıbınde bı vatandassın acıkcası " oh oldu dıye bı deyım varya " heh o oldu ve burada forumda şayer takıp edıosan tabı kac kez dedı devıl banlıcam pıyasayı dusurenlerı dıye koxp chattada sabah muhabbetını yaptım ben bızzati smdı bılmıyorum ayagına yatmamalısın bence ? adam uyarıda gectı yukardan bırazan banlıcam dıye bı 10dk sonra banladı senı neyse ben uzatmıyacagım suanda ezel elçi 1 recep tayyip 2 gözümde adamlik konusunda saygı ve sevgılerım sonsuz tesekkur ederım @@DEVILCRAFT

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

insan yalancı olruda bu kadar yalancı olur ya kardeş hadi boş yorum yapma burda benım konum devil e hitababen boşa post kasma başka konuda yap kendi reklamını yalanınıda orda at.

kardeş yazmazsan sevınırım öyle bir bağımızın mecazi olarak bile olabileceğine inanmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

böyle bir mantık mı var la sadece senın düşürmenle düşmez diye hep sen düşür en erken sen sat diğer herkezde senı bekletin fatihsultan reis gb leri satsında bizde satalim diye :D :D :D sen düşürüyorsan herkez düşürür tek sen değilsin akilli

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

adam dogru soyluyor kerdeş her msjında bize sataşıyorsun.ben neye koysam 1 kurus assagı koyyon.bide kimligin belli degil bişe degil.meger o millete sontekliften küfreden ve sonra engelleyen bebe sensin.hiç şaşırmadım kardeş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.