Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
PetitO

19xx [Eski] Oracle Oto Login Kapat Yiyen Çar Tekrar Oyuna Girmiyor..

Önerilen Mesajlar

Evet Çar Dc Veya Başka Bi Şekilde Kapanrısa Oto Login Devreye Girip Çar Tekrar Oyuna Giriyor Fakat, Çar Kapat Gönderme Tarzı Bir Hata Yerse Oto Login Tekrar Girmiyor Öyle Bekliyor Bu Durum Yaklaşık 5 Gündür Böyle Daha Önceki Konuda Belirtildi Düzelir Diye Bekledik Fakat Düzelmediğini Gördüğüm İçin Artık Konu Açma Gereği Duydum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

5dk sonra otomatik girer öyle bir hata verirse

yok devil  kardeşim girmiyor gözünüzden kaçmış olabilir bi önceki dier konumdada ben konu açmıştım bankaya atma sorununu belirtmiştim hatta erhan veya wonnick ikisinden birisi yazmıştı konuma çalışmayı durdurdu yada kapat yada gönderme hatası verdiğinde 5 dakka sonra girmiyor takılı kalıyor hiç bi şekilde girmiyor ama dc vya bşaka bi problemden kapanınca giriyor sorun yok 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

senin çarların oyunda olması bile mucize fatıhsultangoooolbaarr!

burda boşa kaos kargaşa çıkarcak yorumlar yapma daha 3 gün önce devil senin bot hesabını kapattı piyasayı düşürdüğün için neyin tribinde sin burda kargaşa kavga çıkartmaya çalışıyosun boş yorumlarla kendi işine bak benim ne yaptığım seni hiç ilgilendirmiyor

tarihinde PetitO tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

5dk sonra otomatik girer öyle bir hata verirse

@@DEVILCRAFT girmiyor bende söylemiştim. kapati zaten oyunda vermiyor oyuna girekekn id psw kısmında veriyor ve elle kapatana kadar bekliyor. ayrica dediğim gibi bir den fazla çar dc  yersede hepsi aynı anda girmeye çalişiyor. bunada yok öyle bir şey diyeceksin ama kullananlara sordum herkezde aynı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@@DEVILCRAFT girmiyor bende söylemiştim. kapati zaten oyunda vermiyor oyuna girekekn id psw kısmında veriyor ve elle kapatana kadar bekliyor. ayrica dediğim gibi bir den fazla çar dc  yersede hepsi aynı anda girmeye çalişiyor. bunada yok öyle bir şey diyeceksin ama kullananlara sordum herkezde aynı

Aynen bi Stabilizasyon ayarı şart +

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

burda boşa kaos kargaşa çıkarcak yorumlar yapma daha 3 gün önce devil senin bot hesabını kapattı piyasayı düşürdüğün için neyin tribinde sin burda kargaşa kavga çıkartmaya çalışıyosun boş yorumlarla kendi işine bak benim ne yaptığım seni hiç ilgilendirmiyor

benim hesabı yorum yaptım diye  kapattı ben senin gibi millete sontekliften agız dolusu kufur etmiyorum velet seni.herkez senden şikayetci  kardeşim.piyasının icine etmekte üstüne yok.daha sayimmi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.