Jump to content

DevilCrafty Koxp Platformuna Hoş Geldin!

Yıllardır Süren Kalite ^^
Daima Güncel Koxplar!
Yerini Almak İçin Hemen Üye Olup Bizlere Katılabilirsin!
Üye Ol!
birilant56

SteamKO [Eski] Bu Fahiş Fiyatlar Neden

Önerilen Mesajlar

Herkese İyi Forumlar Speedybotun 50 Lira Olma Saçmalığını Biri Açıklıyabilirmi Tamam Multihacki Getirdiniz Tamam Haklısınız Fiyat Artabilir Ama %150 Fiyat Artışı Nedir Proxysiz Girişimi Buldunuz Ne Yaptınız Çok Merak Ediyorum Konum Silinmez İse Sevinirim Facebooktaki Yorumum Silindiği Gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dostum Kısa sürede halledersen iyi olur bot almak için bekliyorum ama bu fiyata asla alınmaz pre siz takviyesiz 15 güne belki parasını bike cıkaramayacak kişiler olacakdır ki tek client kullanmayı düşünüyorum ve düşünen arkadaşlarda vardır cunkü çoklu client icin proxy vb pre gibi şeyler gerek cogu insan ugrasmaz. Kolay gelsin beklemedeyiz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim merak ettiğim multi ile en fazla 2 hesapmı sokabiliroyuz? ve bu oyuna sokabildiğimiz bütün hesaplarda bot çalışıyormu? cevaplarsanız sevinirim,iyi forumlar.

Hocam Bir Hesabında Pre Varsa Diğer Hesap Presiz Olsa 2 Hesap Sokabiliyorsun En Az. Eğer  Premium Felan yoksa Proxy Almak Zorundasın Ve Proxy İle İstediğin Kadar Hesap Açabilirsin.Bütün Hesaplardada Bot Çalışıyor Olmalı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim merak ettiğim multi ile en fazla 2 hesapmı sokabiliroyuz? ve bu oyuna sokabildiğimiz bütün hesaplarda bot çalışıyormu? cevaplarsanız sevinirim,iyi forumlar.

Proxy kullanırsanız istediğiniz kadar hesapla ( bilgisayarınız kaç tanesini kaldırırsa ) giriş yapabilirsiniz.Bunun dışında proxy yoksa premiumsuz olarak sadece 1 hesap ile giriş yapabilirsiniz.Premium varsa önce premiumlu ile sonra premiumsuz ile girebilirsiniz.

proxy bota dahilmi ayrıcamı almak lazım? 50 çok abartı bir fiyat alıncak gibi değil sanırım içine proxy de dahildir.

Proxy bota dahil değil.

BU BOTU CHİTİN KASMAK İÇNMİ KULLANIYORLAR? 8 HESAP ACIYOR CHİTİN KASIYOR. BAŞKA NE İÇİN ALINIRKİ?

İstediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.İsterseniz chitin kasın, isterseniz boss kesin, isterseniz çöp kasın tamamen size kalmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.