Jump to content

Bilişim Sektöründe gelişmek istiyenlere ücretsiz sertifika

Recommended Posts

Öncelikle İyi günler.

Idm-Amd gibi önemli şirketlerle ortak olarak çalışan ve aldığı kararla 2012 senesinde kapanan çizgi-tagem haziran ayında tekrar ücretsiz ve sanal olarak kurslara başlayacağını duyurdu.Eğer Bilişim sektöründe iş bulmak isteyen arkadaşlar varsa aşırı faydası olur.(kendimden biliyorum)

Buradan alacağınız sertifikalar ileride genç kardeşlerime iş imkanında kolaylık sağlayacağına inanıyorum ve konu alıntı değildir sadece DevilCrafty.net topluluğuna özel olarak açılmıştır!!

http://www.cizgi-tagem.org/

Buradan ÜCRETSİZ alacağınız üyelikle sanal ortamlarda alacağınız ÜCRETSİZ kurslarla  kurs bitiminde sanal sınıf ortamında gireceğiniz sınavla Türkiye'de bilişim dalında daha kolay iş bulacağınıza inanıyorum

Recep Sardoğan Farktır ! ( İlgilenenler 1 Teşekkürü Çok Görmezlerse Sevinirim )  :)

saol kardesim cok yararli birsey sertifika onemli kendi adima zaten bilgisayar mezunuyum okulda gercekten hicbisey ogretmiyolar cok ciddiyim tabiki okuldan okula degisir bu ama benim ki boyleydi kendi cabalarimla bislerle ugrastm hrrneyse iste sertifika bende isterim farkli yerlerden farkli alanlarda is acisindan cok yararli olur :))

• 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...