Jump to content
  • Kaydol

genie atak

akbas10
 Share

Önerilen Mesajlar

oyuna koxp ile girip sadece oto loot atak sc gibi özelliklerini birde multi olarak kullnıyorum. son güncelleme ile birlikte oyunun geniesini açamıyorum sorun bottan kaynaklanıyor. bir el atarsanız iyi olur

başka botlara injecte kapatılmış bu ne ya 50 tl yaptınız birde

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@@akbas10
Oyunun genie'si olduğu gibi duruyor her hangi bir şey yapmadık ? Ayrıca injecti kapattık nedeni ise multimiz var artık, 50tl olan multili sürüm, multsiz olan 20tl - 1 ve 7 günlük gibi seçeneklerde mevcut ayrıca. bu arada pc bende hep açıktır forumda dahil buna o yüzden online gözükmem normal pc başında olmuyorum her zaman

c32cfc96420b4e349a728987307cf314.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@@akbas10

Oyunun genie'si olduğu gibi duruyor her hangi bir şey yapmadık ? Ayrıca injecti kapattık nedeni ise multimiz var artık, 50tl olan multili sürüm, multsiz olan 20tl - 1 ve 7 günlük gibi seçeneklerde mevcut ayrıca. bu arada pc bende hep açıktır forumda dahil buna o yüzden online gözükmem normal pc başında olmuyorum her zaman

oralardan yana bir sıkıntı yok start dedigimizde genie başlamıyor. bana sadece multisi lazım koxpun atagı lazım değil. cok saçma bir bakarsanız cok sevinirim. genie başlamıyor ayarlarda falan bir sıkıntı yok yani start dediginiz an başlamıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@@akbas10

oralardan yana bir sıkıntı yok start dedigimizde genie başlamıyor. bana sadece multisi lazım koxpun atagı lazım değil. cok saçma bir bakarsanız cok sevinirim. genie başlamıyor ayarlarda falan bir sıkıntı yok yani start dediginiz an başlamıyor.

hele biri destek çıktı ben dedim meğerse denememişler bak :D ss atıp sıkıntı yok dediler bende sıkıntı bende deyip sabahtır uğraşıyorum :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...