Jump to content
  • Kaydol

21xx oracle koxp

ykkanka96
 Share

Önerilen Mesajlar

oracle godriseda kullanmak için koxp satın aldım keyi yükledim dep ayarlarını yaptım clientide gösterdim ancak giriş yap butonuna tıkladıgımda kalan günü 15 gostermesine ragmen oyunu açmıyor videoları izledim aynısını yapmaya calıstım ancak olmadı yardımcı olabılırmısınız 

edit: giriş yapabildim ismim koxpun yukarısında gozukuyor baglantı tamam sanırım ancak okcuma attack yaptıramıyorum özelliklerin bazılarını calıstıramıyorum

onuda hallettim eski konulardan bakarak ilk önce cliente launcherden legal giriş yapılması gerekiyormuş sonra koxpla giricekmişiz oldu 

edit : koxpu almayı düşünen arkadaşlar için şunu söyliyim normalde istediğiniz kadar multi açabildiğiniz oraclede koxp 2 multiye izin veriyor daha fazla açmak için 150 tl lik auto logini almanız gerekiyor almadan bunuda goz onunde bulundurun 

edit2:Arkadaşlar 21xx 20xx lerne ne kadar 2 char acılma olayı olsada 19xx lerde istediginizi kadar acabılıyoruz sanırım sadece botu alıp 19xx de oynamayı dusunen arkadaslar alabilirler botu gayet güzel calısıyor yanlız biraz dc sorunu oluyor oda benım internetimden kaynaklı olabilir yada botla internet combo yapıyordur bilemiyorum

tarihinde ykkanka96 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

programsız 4 char giriyom günlerce dc olmadan online kalıyor 2 char girmek için para verilmez tşkr bilgilendirdiğin için almayı düşünüyordum ama kesinlikle almam...

programsız nasıl giriyorsun hocam birden fazla chara söylermisin

tarihinde ottomanking tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...