Jump to content
  • Kaydol

usko ban ve sonrasında alınması gereken önlemler

liupich
 Share

Önerilen Mesajlar

Öncelikle herkese iyi günler. Dün yediğim ban ardından söylentilere göre bir araştırma yaptım.. Ban yedin mac adresin hdd serial oyun yöneticileri tarafından ifşa edildi artık legal de oynasan bidahaki charların banlanır oynamayazsın gibi sözler.. Ve bu numaraların araştırmam sonucu format ile değişemediğini gördüm. Fakat geçici olarak değiştirebilecek programlar işlemler bazı çözüler olabiliyormuş. Bu konuda @@aktay28 @@DEVILCRAFTY 'nin bizlere yardımcı olabileceğini bu konu ile ilgili bir video paylaşabileceğini veya usko sisteminde böyle bir olay yoksa, tpt mac ban yedikten sonra formatla yada proxy ile girdiğimizde bir sakınca olmayacağı hususunda içimizi rahatlatacak birşeyler söyleyebilirler. Umarım herkese faydalı olacak bir konudur.

İyi çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

koxpla giriş yaptığımda oto proxy açmasam bile mac değişiyor mu ?  Benim asıl sıkıntım bundan sonrasında koxpu belli etmeden sadece sw bug oto kutu gibi özellikleri için kullansam ban yediğim pcden herhangi bir problem olurmu bundan sonrası için biraz yatırım yapacağım ama korkuyorum.. Bunun yanında koxpla oynayacağım dediğim şekilde oğuz @@aktay28 stres var biraz tekrar bişi olmasndan korkmuyor değilim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@@liupich sıkıntı olmaz koxpla girdiğin için tamamen farklı bir pc olarak gözükürsün fakat sabit bir ip adresin varsa değiştir yoksa 24 saatte bir yada modemm kapatıp açınca değişir tekrardan devam edersin sorunsuzca

Not : veya free proxy sistemimizi kullanabilirsin farklı ip verir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...