Jump to content
  • Kaydol

v2128.1 sürekli dc oyuna girince başka pcden girildi hatası

gkbrkrl
 Share

Önerilen Mesajlar

30 dk 12 kere falan oyuna girdim geri attı oyunda max 5 dakika kalıyorum sonra atıyor tekrar girince hiç durmuyor Sunucu bağlantısı kesildi. Olası sebepler : Internet kesintisi,farklı pc ile aynı zamanda giriş hatası verip direk atıyor bıktım artık koxpu alalı 30 dk oldu ama yıldırdı resmen bi el atın şuna 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@@DEVILCRAFT sürekli aynı hata bıktım oyuna girer girmez atıyor ne bu hata 

20:13:57 22-7-2016 : Sunucu bağlantısı kesildi. Olası sebepler : Internet kesintisi,farklı pc ile aynı zamanda giriş
20:14:36 22-7-2016 : Sunucu İle Bağlantı Kesildi ---> Hata kodu: 1 [Hatalı Kullanıcı Adı / Şifre veya Hesapta Gün Kalmamış]
20:15:21 22-7-2016 : Sunucu bağlantısı kesildi. Olası sebepler : Internet kesintisi,farklı pc ile aynı zamanda giriş
20:16:24 22-7-2016 : Sunucu İle Bağlantı Kesildi ---> Hata kodu: 1 [Hatalı Kullanıcı Adı / Şifre veya Hesapta Gün Kalmamış]
20:17:54 22-7-2016 : Sunucu bağlantısı kesildi. Olası sebepler : Internet kesintisi,farklı pc ile aynı zamanda giriş
20:25:9 22-7-2016 : Sağ el durability düştü.RPR ye gidiliyor.
20:25:10 22-7-2016 : Sundries : [sundries]Halber
20:26:1 22-7-2016 : Sunucu İle Bağlantı Kesildi ---> Hata kodu: 1 [Hatalı Kullanıcı Adı / Şifre veya Hesapta Gün Kalmamış]
20:26:43 22-7-2016 : Sunucu bağlantısı kesildi. Olası sebepler : Internet kesintisi,farklı pc ile aynı zamanda giriş
20:30:28 22-7-2016 : Sunucu bağlantısı kesildi. Olası sebepler : Internet kesintisi,farklı pc ile aynı zamanda giriş
20:35:43 22-7-2016 : Sunucu bağlantısı kesildi. Olası sebepler : Internet kesintisi,farklı pc ile aynı zamanda giriş
20:47:1 22-7-2016 : Sunucu bağlantısı kesildi. Olası sebepler : Internet kesintisi,farklı pc ile aynı zamanda giriş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynı sorunu ben de yaşamaya başladım 2-3 saattir slota her gelişimde ya da yolda dc yiyorum bu en az 10-15 defa yaşandı sadece v2128.1de değil v2127.5 de de bu sorun yaşanıyor, en kısa sürede ilgilenirseniz sevinirim, botu kullanamıyorum boşa gidiyor saatlerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen beyler bendede oluyor ole sorunlar ben Keyde yuklemiyorum suanda 2 gundur key hatalımı ne simdi kaydola bildim lutfen ilgilenin  giris dedimde hic bisecenek cikmiyor neden bole bisey oldu .

girs butununa bastımda  hic birsey demiyor + key yuklemiyor lutfen ilgilenin Teamwiwerdan baglanırsanız sewinirim :S

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu bahsettiğiniz sıkıntının Oto Proxy'den kaynaklandığını düşünüyorum aynısı benimde başıma gelmişti.. Sanırım hepinz oto proxy kullanıyorsunuz. Oto proxy'i kapatıp deneyin bahsettiğiniz hatayı almayacaksınız. İlla Proxy lazımsa manuel proxy alın kullanın oto proxy de bir başka ip ile çakışma olabiliyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nasıl ayarlıya biliriz anlatırmısın bende giris bastımda hic birsey cikmiyor + key yanlıs diyor lutfen ilgilenirmisn 

Koxpu gerekirse yeniden indir.. Key hata demesinin sebebi kaydolurken multili yada multisiz seçeneğine dikkat etmediğinden kaynaklanabilir..Örneğin multisiz almışındır. Kayıt olurken multiliye olmuşundur ve ona yüklemeye çalışıyorsundur. Tekrardan kayıt ol ama multili multisiz seçeneğine dikkat et onu seç kayıt olurken.. ve ardından key yükllerken tekrar multili multisiz hangisiyse onu seç. Proxy içinse bişi yapmana gerek yok oto proxy'i açma yeter. Sen kayıt aşamasında hata yaptığnı düşünüyorum 

tarihinde liupich tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bana team wiwerden baglana bilirmisn  proxy dedin sen ne anlamadım + giris butunu na tıklıyom gun felan gostermiyor hicbisey gostermiyor daha dorusu

Şuanda şirket pc'sindeyim bağlanmam mümkün değil. Koxpn yeni sürümünü indir proxy olayını sen dikkate alma diğer arkadaslara söyledim ben onu. Senin yapman gereken kayıt olurken ve keyi yüklerken multili multisiz seçeneğine dikkat etmen proxy'i karıştırma

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dunden beri olmuyor ilk basta girdim keye olmadı bi kackere bu 2 ci alısım ondan sonra keye seri seri tıkladım sinir oldum bi baktım giris butununa bastımda  bisey cikmiyor lutfen ilgilenin

ben saat 2 gibi gitcem 11 de gelcem ilgilenirseniz sewinirim ben anlamadım siz  ama bana gelen key kucuk harflerle bilmiyom neden ole oldu benim aldim key hep buyuk olurdu simdi kucuk.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bendede vardı problem sanırım paket alırken bot sıkıntı var o yüzden dc veriyordu şu anda düzeldi benimki benim sıkıntım şu oto kutu yok olmuyor arkadaş. Bankaya atmıyor itemleri.

arkadaşa katılıyorum bankaya item atma olayı çok güzel çalışıyodu. son güncellemeden snra baya sıkıntılı oldu kaç gündür slota bırakamıyorum carı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...