Jump to content
  • Kaydol

Botun bankaya item atma şekli eski haline getirilmeli

sutjim
 Share

Önerilen Mesajlar

Arkadaş ne bu böyle ya şıkır şıkır calışan şeyi resmen çin işkencesi yatpışsınız yarısını atıyor yarısını atmıyor item listesinde +7 şhild +8 two handed +7 spear yok bunları sürekli üstünde tutuyor allahın iznizle nezaman düzeltmeyi düşünüyorsunuz ayrıca eski hali gayet kullanışlıydı bu macera neden ben hiç bir artısını göremedim yaptıgınız olayı uzatmak olmuş başka bir işe yaramıyor hatta zaman kaybı tamamen eski sistemide ekleyin bari +8 kasanlar için.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaş ne bu böyle ya şıkır şıkır calışan şeyi resmen çin işkencesi yatpışsınız yarısını atıyor yarısını atmıyor item listesinde +7 şhild +8 two handed +7 spear yok bunları sürekli üstünde tutuyor allahın iznizle nezaman düzeltmeyi düşünüyorsunuz ayrıca eski hali gayet kullanışlıydı bu macera neden ben hiç bir artısını göremedim yaptıgınız olayı uzatmak olmuş başka bir işe yaramıyor hatta zaman kaybı tamamen eski sistemide ekleyin bari +8 kasanlar için.

Yeni sistemde gayet güzel ve kullanışlı, bunun dışında çalışmalar devam ediyor.Ayrıca isteğinizi ileteceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam gerçekten bankaya item bırakma sıkıntı ozellikle two handed ve wood staff bırakmıyor demin 4. slot ve sonrası dedim maulu bıraktı two handedi bırakmadı ondan once listeye gore seçtim bow ve maulları bıraktı two handed ve wood staff bırakmadı sonra yanlışlık two-handed ve wood staffları sattırdım denerken :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlara katılıyorum bankaya item bırakma sıkıntılı en yakın zamanda hallderler eminimki  ayrıca item i + sına göre toplamıyor +8 işaretliyorum fakan +7 +6 hepsini topluyor.

tarihinde ersin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar konu ıle ılıskısı oldugunu dusundugum ıcın yazıyorum ya bu yenı ıtem toplama satma depolama olayındamı bısı var ben dervıslerde kasarım hep cok ms ve shard atar arkadas sabahtan berı slottayım 1 tane shard atmadı ya ms bıle atmadı 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...