Jump to content
  • Kaydol

atak kesme sorunu.

ufuk10zlem
 Share

Önerilen Mesajlar

usko Bottan sadece scleri, magic hummer  ve otamatik atak kısmını seçiyorum ama skil koymuyorum. Genieye wolf koyup açıyorum. Makro ile sadece skil ayarlıyıp genie altı macro + koxp çalışıyor. (okçu) fakat bir süre sonra koxp yaratık seçmeyi bırakıyor ve mal gibi duruyor. Günlerdir sürekli aynı sorun olmakt daha önce kullandığım botta bu sorun yoktu. Bununla ilgili bi kontrol yapabilirmisiniz yada eksik birşeymi yapıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

usko Bottan sadece scleri, magic hummer  ve otamatik atak kısmını seçiyorum ama skil koymuyorum. Genieye wolf koyup açıyorum. Makro ile sadece skil ayarlıyıp genie altı macro + koxp çalışıyor. (okçu) fakat bir süre sonra koxp yaratık seçmeyi bırakıyor ve mal gibi duruyor. Günlerdir sürekli aynı sorun olmakt daha önce kullandığım botta bu sorun yoktu. Bununla ilgili bi kontrol yapabilirmisiniz yada eksik birşeymi yapıyorum

sa multı kullanıyormusn calısıyormu ?=

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

atak tipini elle yapar mısın seçimide genie yapsın

Ozman sıkıntı olmuyor ama atak çok yavaş oluyor. ks eksik olmayan slotalarda Hornet ve kardinal slotları genelde makro + bot + genie. (bazen 5-6 saat sorun olmuyor bazen 5 dk sonra atak kesip duruyor.)

botun diğer özellikleri gerçekten süper özellikle alarm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...