Jump to content
  • Kaydol

Oyuna giriş

ferdiyldrm
 Share

Önerilen Mesajlar

Oyuna girip bot açıldıktan 2 saniye sonra oyun kapanıyor ve log defterinde şu yazıyor 

"13:31:8 25-7-2016 : Sunucu bağlantısı kesildi. Olası sebepler : Internet kesintisi,farklı pc ile aynı zamanda giriş"

Yaklaşık 6-7 saat kullandım botu bir kere dc yedim sonra sürekli bu hata.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"13:31:8 25-7-2016 : Sunucu bağlantısı kesildi. Olası sebepler : Internet kesintisi,farklı pc ile aynı zamanda giriş"

"Olası sebepler : Internet kesintisi,farklı pc ile aynı zamanda giriş"

"Internet kesintisi,farklı pc ile aynı zamanda giriş"

Başka bilgisayardan giriş yapmayınız ve internetinizi lütfen kontrol ediniz.Hız problemlerinde oluşabiliyor bu durum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"Olası sebepler : Internet kesintisi,farklı pc ile aynı zamanda giriş"

"Internet kesintisi,farklı pc ile aynı zamanda giriş"

Başka bilgisayardan giriş yapmayınız ve internetinizi lütfen kontrol ediniz.Hız problemlerinde oluşabiliyor bu durum.

Başka pcden girmedim zaten. internetimde de sorun yok. Hız problemi derken ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

v2083.68 versiyonla oyuna free proxlıyle girmeye calısdıgımda oyuna girip ekran donuyor.v2083.67 versiyonuyla ancak oyuna giriş yapabiliyorum.

tam oyun gozukdugu zaman oyun kıtlenıyor.ücretli proxide calısmıyor suan . yeni versıyonu bi kaç tekrar indirdim nafile.

tarihinde sipagetti tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Multi çalışmıyor 1060 server hatası veriyor 1 taneden başka çar sokamıyorum. Botda sorun var denemek için almıştım. Bir daha alacagımı sanmıyorum. ALacak olan arkadaşlarda buradaki yorumları okumadan almasın sonradan pişman olmasınlar benim gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Multi çalışmıyor 1060 server hatası veriyor 1 taneden başka çar sokamıyorum. Botda sorun var denemek için almıştım. Bir daha alacagımı sanmıyorum. ALacak olan arkadaşlarda buradaki yorumları okumadan almasın sonradan pişman olmasınlar benim gibi.

aynen  proxi hiç bi türlü calısmıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lütfen son sürümü indirin.

Kardeşim son sürümü de indirdim yine aynı birşey degişmiyor. İstersen tw vereyim kontrol edebilirsin. Daha 2 gün önce çalışıyordu. Yeni sürümler ile birlikte bozuldu multi bile giremiyorum. DC atıp duruyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...