Jump to content
  • Kaydol

speedybot usko multı kullanabilen varsa yardım

hurkan
 Share

Önerilen Mesajlar

sa arkadaşlar

bir önceki sürümde normal olarak kullandıgım multi son sürümde kullanamıyorum

1. karakter gırıyorum 2. speedyden gırırs dıyorum knght acılıcak gıbı oluyor acılmıyor ki daha önce binlerce kez multi yaptım ama şuanda genel mi sorun var çözemedim @@DEVILCRAFTY

as açılacak gibi oluyor derken 10060 falan veriyormu yoksa çalışmayı durdurdu tarzı bir şeymi şuan galiba proxylerde sorun var oto proxy çalışıyor ama manuel proxyde oyuna girilmiyor 10060 veriyor oto proxy girmeyi denedinmi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

as açılacak gibi oluyor derken 10060 falan veriyormu yoksa çalışmayı durdurdu tarzı bir şeymi şuan galiba proxylerde sorun var oto proxy çalışıyor ama manuel proxyde oyuna girilmiyor 10060 veriyor oto proxy girmeyi denedinmi

dostum oto denıyorum zaten ya gırıse tıklayınca muasede acılıyor gıbı oluyor sonra acmıyor :S team verebılrım eger bakarmısn rica etsem

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

dostum oto denıyorum zaten ya gırıse tıklayınca muasede acılıyor gıbı oluyor sonra acmıyor :S team verebılrım eger bakarmısn rica etsem

hee öyle oluyorsa proxy yoktur şuan tüm proxyler dolu demekki oto proxyde proxy yogunlugu oldugunda knight açılmıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...