Jump to content
  • Kaydol

Karşılaştığım Speedy Bot Sorunları

stue
 Share

Önerilen Mesajlar

Yaklaşık 1 haftadır düzenli olarak kullanıyorum ve gözlemleyebildiğim kadarıyla aşağıdaki sorunları yaşıyorum: 

- Priest için Oto Cure / Disease özelliği kimi moblara karşı çalışmıyor. 

- Party Priest özelliğine geçiş yaptığımda partydekilere ++ ac ya hiç atmıyor ya da çoğunlukla ac atmayı unutuyor. Party Priest'te partydekilere oto cure / disease döndüğünü hiç görmedim.

- Ban Notticeler Başlarsa seçeneğindeki özel korumayı bir defa kullandıktan sonra slota döndüğünde aktif olmuyor. Sadece 1 kez kullanılıyor yani. Anti CR'ye eklediğiniz "slota gelince özelliği tekrar aç" özelliği buna da gelmeli.

- Sundiresten alınacaklarda "Kitap Al" özelliği çalışmıyor. Çok defa denedim ancak bir türlü tedarik etmedi. 

- Eski sürümlerde Item Sat özelliğinde X. slot ve sonrası seçeneği için bazı itemleri satmamayı ayarlayabiliyorduk yeni sürümlerde bu kaldırılmış kötü ölmüş, tekrardan eklenmeli mutlaka. Çünkü benim gibi bazı arkadaşlar Listeden sat özelliğini kullanmıyor olabilir.

- SW Hack / LF Hack için kısayol tuşları eklense güzel olabilir. Sürekli bottan aktif/deaktif etmek biraz zor oluyor.

- Bota sayaç özelliği eklense çok güzel olur. Dakikada ya da saatte kaç mob kestiğimizi otomatik hesaplayıp saatte ne kadar exp kastığımızı söyleyip kaç dakika/saat sonra level alabileceğimizi yazsa çok güzel olur. Aynı şekilde topladığımız coins'ler üzerinden de böyle ufak bir sayaç olsa güzel olur. Saatte ya da dakika ne kadar para kasabildiğimizi görebilsek bot üzerinden eminim herkesin hoşuna gider. :)

- Boss tarama özelliğinde sadece 5 mob ismi var ancak eslantta bildiğim kadarıyla 8 farklı boss çıkmakta onların da ismi eklense güzel olur. Elle ekleyip ayar kaydet dediğim de botu tekrar açtığımda elle eklediğim isimler silinmiş oluyor her seferinde isimleri tekrardan girmek sinir bozucu. EMC ve Lufer'de çıkan bossların ismini de ekleme yaparsanız güzel olur. 

Şimdilik karşılaştığım ve de eksik bulduğum özellikler bu kadar, bir sonraki sürümde bu eksikliklerin giderilmiş olduğunu görmek güzel olur. :) 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...