Jump to content
  • Kaydol

PROXYSİZ EN FAZLA KAÇ ÇAR AÇILIR ?

sahmeran44
 Share

Önerilen Mesajlar

katılıyorum premiumlu olacak tüm çarlar proxy gereklimi gereksizmi kesin bir şey bilmiyorum :D 5 çar 5 i de preli

Biraz ilginç bir durum.Oyunda hesaplarınızda premium varsa farklı bilgisayarlardan giriş yapabilirsiniz.Fakat hesaplara premium yükleyip tek bir bilgisayar üzerinden botla giriş yapmayı denemedim.Lütfen bu girişimizden sonra olanları buraya ekleyiniz.

@DEVILCRAFT 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şuan 2 çar proxysiz oyunda 2 çardan bir şey olmadıgına eminim ama 5 çarda nasıl olacak kestiremiyorum.

proxysız 2 car sokabılırsın pre olması sartıyla ama 3.de cartlar premıum olsa dahi

tarihinde DamaS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 premiumlu 1 premiumsuz hesap sokmuştum aynı ip'den. 3 farklı bilgisayarla girmişti ama multi ile nasıl olur bilmiyorum.

şuan bende 4 tane pc var zaten 3 tane preli olunca teki girmiyor. ilk presiz sokmak gerekiyor. ama 4 ündede pre oldugu zaman hiç sıkıntı yok patır patır giriyor. o zaman multidede bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum :D denemiş biri olsaydı cok iyi olurdu 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şuan bende 4 tane pc var zaten 3 tane preli olunca teki girmiyor. ilk presiz sokmak gerekiyor. ama 4 ündede pre oldugu zaman hiç sıkıntı yok patır patır giriyor. o zaman multidede bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum :D denemiş biri olsaydı cok iyi olurdu 

Multiler devilcrafty.net ' in sağlamış olduğu ücretsiz proxyler sayesinde girişlerde sıkıntı çıkarmamakla birlikte oyun içerisinde sıfır lag ile düzgün bir şekilde oynayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...