Jump to content
  • Kaydol

koxp ıle oyuna gırdıkten sonra koxpun kontrol ekranı acılmıyor

AyyLakK
 Share

Önerilen Mesajlar

baslıkta belırttıgım gıbı heresey normal fakat oyuna gırdıkten sonra hıc bır sekılde koxpla alakalı bır menu acılmıyor.. sankı oyuna hıc koxpla gırmemıs gıbı devam edıyor bu sıkıntıyı yasamadan once soket hatası gıbı bır uyarı aldım benlık bır durumsada nasıl duzeltılecegıne daır bır fıkır sahıbı degılım yardımcı olun lutfen @@aktay28

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bot potcuya gidip mp bot almıyor. yanından geçiyor ve devam ediyor daha önceki sürümdede aynı şey vardı bu sürümdede manuel rota çizdim bu seferde mp pot yerine hp pot aldı geldi. Bot iyice saçmaladıgını düşünüyorum. Boşuna para veriyoruz hiçe gidiyor para.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bot potcuya gidip mp bot almıyor. yanından geçiyor ve devam ediyor daha önceki sürümdede aynı şey vardı bu sürümdede manuel rota çizdim bu seferde mp pot yerine hp pot aldı geldi. Bot iyice saçmaladıgını düşünüyorum. Boşuna para veriyoruz hiçe gidiyor para.

Son sürümde bizzat kendim test ettim.Hem rotası rpr , hem rotalı rpr de hp pot, mp pot, arrow, wolf, kitap alımı yapıyor.Herhangi bir sorun göremedim.Lütfen bot klasörünüzdeki last settings ayar dosyasını silip sıfırdan ayar yapın.

benım sorunum cozuldu sıkıntı benden kaynaklıymıs konu kılıt lutfen hallettım kendım @@REPUBLIC

Sorununuzu çözmenize sevindim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kardesim valla alıyor fakat ben yalan konusuyorum. Boş yere burda senin güzel vaktini çalıyorum. 3 kez alıyorsa 10 kez almıyor bellugede cardinal slotuna çarını koy 1 saat boyunca test edermisin. Testlerinizi adam akıllı yaptıgınızı düşünmüyorum. Şu anda çar Karus belluge cardinal slotunda çar potcunun önünden geçiyor gidiyor durma yok. Pot felanda almıyor istersen TW vereyim bir izleyelim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kardesim valla alıyor fakat ben yalan konusuyorum. Boş yere burda senin güzel vaktini çalıyorum. 3 kez alıyorsa 10 kez almıyor bellugede cardinal slotuna çarını koy 1 saat boyunca test edermisin. Testlerinizi adam akıllı yaptıgınızı düşünmüyorum. Şu anda çar Karus belluge cardinal slotunda çar potcunun önünden geçiyor gidiyor durma yok. Pot felanda almıyor istersen TW vereyim bir izleyelim :)

Rotasız rpr de sorun oluşabilir.Kendi rotanızı çizerseniz bu sorun ortadan kalkacaktır.

Çok ilgileniyorlar. Botun süresi geçiyor. Umarım insanlar burayı okumadan bu botu almazlar. Çalışmayan bir çok özelliği mevcut.

Bot üzerinde çalışmayan bir özellik bulunmamaktadır.

YENİ ALACAK ARKADAŞLAR. KESİNLİKLE ALMAYIN BOTUN POT SİSTEMİ ÇALIŞMIYOR SÜREKLİ BAŞINDA DURUP KENDİNİZ POT ALMANIZ GEREKİYOR.

Lütfen yanıltıcı bilgi vermeyin.Bulunduğunuz slotta rotasız rpr de sorun varsa rotanızı kendiniz çizerseniz herhangi bir sorun olmayacaktır.

Kardeşim şu bota bakın kaç günden beri yazıyoruz buraya bir tane cevap yok. İlgilenmeyeceksiniz madem neden milletin parasını alıyorsunuz. Ben 1 haftalık aldım yemin ederim rezil oldum. 2 dk dc yiyorsun. Pot almaya gittiginde pot almıyor. Sorunları boşa yazıyoruz ilgilenmiyorsunuz zaten.

ALMAYIN ARKADAŞLAR HEM PAHALI HEM ÇALIŞMIYOR.

İlk olarak bot sorunsuz bir şekilde çalışıyor.İkinci olarak lütfen insanları yanıltmayın.

Pot almıyor, rpr yapmıyor vb. sorunları olanlar rotalarını kendileri çizerlerse sorunlarının ortadan kalktığını görecekler.

tarihinde REPUBLIC tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...