Jump to content
  • Kaydol

SpeedyBot 2 buçuk gün oldu ilgilenin artık

gorkemknz
 Share

Önerilen Mesajlar

Ya kardeşim kaç gün oldu bi res geldi koxpla giriyoz dc veriyo sonra öğlen pat diye koxp gitti hala güncelleme yok 30kb lık patch nasıl kapsamlı bi güncelleme olabilir ki oda arenada bug olduğu için hayır daha gelmicekse açıklama yapında başka koxp alalım 1-2 günlük güncelleme gelince tekrar devam ederiz sonuçta speedyi en iyi görmesek kullanmayız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

başka multili koxp da alamazsın. multisiz alabilirsin. bende inanmıyodum da gece baya araştırdım. adamlar harbiden köklü bi güncelleme yapmışlar. oyuna gelen güncelleme farklı xincode ye gelen farklı. mesela kolebot bu güncellemeden sonra yayın hayatına son verdi. millet 1 aylık koxp almış proxy almış kullanamadan ellerinde patladı. burasını o yönden tebrik ettim adamlar bırakıp kaçmadı yapıcaz diyo ama zamanı belli değil. en azından kaçmadılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

başka multili koxp da alamazsın. multisiz alabilirsin. bende inanmıyodum da gece baya araştırdım. adamlar harbiden köklü bi güncelleme yapmışlar. oyuna gelen güncelleme farklı xincode ye gelen farklı. mesela kolebot bu güncellemeden sonra yayın hayatına son verdi. millet 1 aylık koxp almış proxy almış kullanamadan ellerinde patladı. burasını o yönden tebrik ettim adamlar bırakıp kaçmadı yapıcaz diyo ama zamanı belli değil. en azından kaçmadılar

bizede atarsan okudugun yeri güzel olur kardeşim aslında

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bizede atarsan okudugun yeri güzel olur kardeşim aslında

http:// www . onlinehile . org/kolebot/434285-kolebot-hata-bildirim-guncelleme-konusu-3-a-247 . html

bu sayfadan itibaren birer sayfa atlaya atlaya okuyabilirsin

50 mesajım olmadığı için linkteki boşlukları silip girin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tatil yapiyorlar da bize neden dalga gecip kufrediyorsunuz aranizdaki konusmalari biliyorum sakin diyorum pc mizi gozetlediginizide biliyorum yakarim ust akildan daha ustu var unutmayin kim kimi goetler belli olmaz

tarihinde gok9 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...