Jump to content
  • Kaydol

Speedybot İle ilgili

letmeseeu
 Share

Önerilen Mesajlar

İyi forumlar iyi çalışmalar arkadaşlar 

Merak ettiğim noktalar var koxp ile ilgili alalı 3 - 4 gün oldu ilk defa kullanıyorum speedyi daha önce cok kullandıgım oldu şu anda hala oyuna giriş yapamıyorum (8.8.2016 01:27) 

bununla ilgili olarak administrator ve moderator arkadaşları bu konuya çağırıyorum  

Koxpla ilgili elbet sıkıntı yaşayabilirsiniz yaptığınız şey oyuna göre legal bişey değil sizin çabalarınız uğraşlarınız vardır muhakkak ve bizde

bunu burda keyfini çıkararak devam ediyorum orası tamam

Peki kaç tane müşterisinin olduğu siz bizden daha iyi biliyorsunuz bununla ilgili sorunların veya yaşanan sıkıntıların haberdar etmek biz kullanıcılara sizin

en büyük sorumluluğunuz diye düşünüyorum. Takibi , profesyonellik düzeyine gelinince o da bizim değerlendirip tartacağımız nokta

Sizden ricam , ricamız 

bu koxpu kullanan arkadaşlar adı nada konuşurum herhalde memnun olan birisinin olmadığını düşünüyorum .

Sıkıntı veya yaşanan sorunların ne kadar uzun veya kısa süreceğini biz sizin ''DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNİZ'' olarak haberdar olmak istiyoruz.

iyi forumlar iyi çalışmalar

http://www.youtube.com/watch?v=bQz8wKVg5js&feature=youtu.be

tarihinde letmeseeu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadece USKO için kullanılamaz durumda, Steam için bu geçerli değil, oto proxy'de aktif bir sıkıntı yaşamazsınız

Reis vallaha hiç önemli değil ne koxp ne parasıı helal olsun sana 3ü 5i aramayızda reis eğer olmayacaksa söyle yani bize de 3 ay sonra gelecek de başımız gözümüz üstüne ama bir tarih ver reis o tarihe kadar bekleyelim bizde işimiz gücümüz var bizimde forum kovalamaktan bıktı bizimde işimiz bu koxpla oyunla çoğu kişi para kaldırıyor bu işten 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...