Jump to content
  • Kaydol

Istırap koxp hakkında.

nolimit65
 Share

Önerilen Mesajlar

Devil güzel hoş yapmsışsın ben senden clanım için istedim ancak yanlış anlamada 50 tl nedir 15 gün ayrıca multi yok biz multi açıp 2 char birinde pazar diğerinde maden veya balık yapıcaz. 15 gün 50 tl yerine aylık 100 tl taksitle 500 TL laptop alırım koyarım yanıma en azından elimle bakarım ban riskim olmaz   biz botu sadce multiden maden için alıyoruz atack var zaten açmaya gerek yok riski çok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kötü olmuş evvela koxp çalışması yapılmayacak dendi ancak sontekliften gb satma konusu oldu kendisinin rekabet çok olunca uğraşılmak istenmedi ve koxp piyasaya sunuldu ve 50 tl gercekten yuksek bi rakam hemde tek client ne diyeyim insanlar farkındalar herşeyin sanırım 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Koxp beta olmasına rağmen ve 1 client açmamıza izin vermemize rağmen 15 günlük 50 tl fiyat biçilmiştir.

Allah kimseyi şaşırtmasın

bence yaptığınız adam kazıklama önceki koxpları düzeltmediniz bilerek diğer koxplarda kapanınca hemen dayadınız fiyatı keyfiniz bilir müşteri kaybedersiniz hadi rast gele

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 Client ve tartışmaya açık bir konu değil, eleştirebilirsiniz saygı çerçevesi içerisinde fakat ileri geri yorum atanlara artık tahammülüm kalmadı ne yaptığımı biliyorsunuz. Sorunu olanlar skype üzerinden yazıp beklesin sabırsız olanlarda gelip yine aynı şekilde burada ileri geri yorum atmasın hoş karşılamam artık alttan alacak halim kalmadı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 Client ve tartışmaya açık bir konu değil, eleştirebilirsiniz saygı çerçevesi içerisinde fakat ileri geri yorum atanlara artık tahammülüm kalmadı ne yaptığımı biliyorsunuz. Sorunu olanlar skype üzerinden yazıp beklesin sabırsız olanlarda gelip yine aynı şekilde burada ileri geri yorum atmasın hoş karşılamam artık alttan alacak halim kalmadı

hocam skaypedan mesaj attım müsaitsen ilgilenirmisin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...