Jump to content
  • Kaydol

speedybot ip ler banmıyedi

sansen
 Share

Önerilen Mesajlar

sorun ip de degil arkadaşar sorun bilgsayarda şimdi yan komsunun wifisi kırdım ip degişti haliyle ordan bile baglanmadı

mac degiştirdim cözüm olmadı

kablosuz agdan koptum kablolu agla baglanıyım dedim kablosuz oda yemedi hdd serial degiştircem sımdı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ip degiştirdim  hatta yan komsunun wifisini kırıp ona baglandım aynı hata

mac degiştirdim hata devam ediyor

ip gizledim mac gizledim hata devam ediyor

harddisk id volime id degiştirdim hata devam ediyor

kablosuz agdan koptum kablolu agla baglanıyım dedim kablosuz oda yemedi

hotspot kurdum çözüm yok

tarihinde sansen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mac değiştirip oyunu silip yeniden kurup öyle girmeyi denermisin ben w10 leptopta yaptım mac değiştirip 

mac değiştirmeyi şöyle yap ağ bağlantılarına gel ethernet e sağ tıkla >özellikler >yapılandır>gelişmiş > mac adress 

programlarla denedim olmadı leptop olduğu için programlar wireless macini değiştirmiş olmadı bende yukardaki ethernet  macını manuel değiştirdim oyunu silip kurdum tamamen oldu 

tarihinde ykkanka96 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

blocked user -8 hatası alıyorum bedava proxy kullanmaya calıstıgımda  benden baska bu hatayı alan varmı ? @@aktay28 @@DEVILCRAFT

kardeşim sen gene iyisin ben kendi orjinal hesabıma giremiyorum anasını bilmem ne yaptığımın gmleri ne b*k yemeye çalışıyolar anlamadım

BENDEDE AYNI HATA VAR 

aynı hatayı bende alıyorum 5 tane charım var hiçbirine giremiyorum ancak oyuna hiç multi giriş yapmadım sadece tek charla oynuyordum koxpla 

sorun ip de degil arkadaşar sorun bilgsayarda şimdi yan komsunun wifisi kırdım ip degişti haliyle ordan bile baglanmadı

mac degiştirdim cözüm olmadı

kablosuz agdan koptum kablolu agla baglanıyım dedim kablosuz oda yemedi hdd serial degiştircem sımdı

ip degiştirdim  hatta yan komsunun wifisini kırıp ona baglandım aynı hata

mac degiştirdim hata devam ediyor

ip gizledim mac gizledim hata devam ediyor

harddisk id volime id degiştirdim hata devam ediyor

kablosuz agdan koptum kablolu agla baglanıyım dedim kablosuz oda yemedi

hotspot kurdum çözüm yok

mac değiştirip oyunu silip yeniden kurup öyle girmeyi denermisin ben w10 leptopta yaptım mac değiştirip 

mac değiştirmeyi şöyle yap ağ bağlantılarına gel ethernet e sağ tıkla >özellikler >yapılandır>gelişmiş > mac adress 

programlarla denedim olmadı leptop olduğu için programlar wireless macini değiştirmiş olmadı bende yukardaki ethernet  macını manuel değiştirdim oyunu silip kurdum tamamen oldu 

beyler harddisk ban yemişsiniz büyük ihtimalle program ile mac adresi değiştirin +50 iletim olmadıgı için link gönderemiyorum

steam forumda oyundan kaynaklı bi sorun oldugu söylüyolar.

Yollayan GM Rhales 2 saat önce

Kimseye HDD veya farklı bir şekilde ban atılmadı. Şuan için oyuna girişlerde bir sorun yaşanmaktadır.

Kullanıcıları yanlış bilgilendirmeyiniz.

Arkadaşlar durum bundan ibaret, tamamen oyun hatası.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...