Jump to content
  • Kaydol

erhan adam ol

kartal11
 Share

Önerilen Mesajlar

sonteklifte erhanyigite isimli şahıs sende hiç beyin varmı? birinde dupe varmışta serveri bitirmeye çalışıyormussun gb fiyatını çektin 2 tl'lere  banane dupeden banane dupe yapıp satanlardan ben 3 tlye satıyormuyum gbyi satıyorum ona bakarım sen niye piyasanın içine etmeye çalışıoyorsun daha öncede sana mesaj attım küfrederek engelledin insan ol hep kendini düşünme bencil herif sen 2 tlye çektin noldu elinde gb'mi var adam yine satıyor 2.50 den yazıkklar olsun

by8Qqb.png

tarihinde kartal11 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ağlama bebe bana mesaj attnda ben sna küfür etmedim bana mesaj atip mal dersen küfür yersin mesaj geçmişin duruyor ayrica suan fiyatm 5 tl git başka yerde ağla

buyur halen aglama diyorsun  utanmadan kafanı çalıştır artık ağlama diyor ağlamakla ne alakası var bunun senin saftirikligin yüzünden para kazanamıyoruz durum bu kendi adıma konusmuyorum senin gibi bencil degilim  bak resimide ekledim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ağlama bebe bana mesaj attnda ben sna küfür etmedim bana mesaj atip mal dersen küfür yersin mesaj geçmişin duruyor ayrica suan fiyatm 5 tl git başka yerde ağla

üstelik bebe diyip duruyorsunda yazdıklarından ve yaptıklarından kimin bebe oldugu belli yaşım 25 senin facenide biliyorum giresunlular hep böylemi olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...