Jump to content
  • Kaydol

Speedy Bot Usko yeni sürüm sorunlar ve süre iade hk.

Yardımcı_Koxper
 Share

Önerilen Mesajlar

Herkese sa iyi oyunlar. Speedy bot ile alakali sorunlari alta yazabilirsiniz. Benim ilk gozlemim atak hizinin dusmesi . Maden rpr sorunu..dc sorunu. Rotali rpr de baska yerlere sapma..

@@DEVILCRAFTY kardesim birde botlarin sureleri aktif edilmesi gerek botlar pasif duruma gecti ve yine beklememiz veya yeni bota para vermemiz gerekiyor.. simdiden tesekkurler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kolay gelsin

yeni key almak istiyorum ama alan arkadaşların sorun yaşadığı ortada. süre iadesini bekleyip bitirdikten sonra mı yenisini alalım. bunun için çok bekler miyiz. aydınlatın pls 

sorun yeni key ile alakalı değil ancak 9 günlük bakımdan sonra olan sürelerin iade edilmemiş olması(usko için).. yani kısaca bot ve key de su an için bir problem yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sorun yeni key ile alakalı değil ancak 9 günlük bakımdan sonra olan sürelerin iade edilmemiş olması(usko için).. yani kısaca bot ve key de su an için bir problem yok

süre iadeleri için zaman veremiyorlar ama bende şimdi o süreleri bitirmeden yenisi almak istemiyorum ne yapalım şimdi bilemedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benimde multili sürüm üyeliğim olduğu için giriş yapamıyorum. Kullanıcı adı şifre hatası veriyor. Multili sürüm üyeliği olanlar giriş yapabiliyor mu?

multili sürüm olanlar tekli cliient olarak kullanıma açıldı. yani multi değil tek client olarak giriş yapacaksınız süreniz 2.5 kat artmış sekilde iade edildi. multi kullanmak için ise 2 ayrı bot ıd nız olması gerekıyor

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...