Jump to content
  • Kaydol

SpeedyBot DC yeme sorunsalı

facts4
 Share

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar 4 günlük bekleyişin ardından çıkarılan k0xpu kullanmaya basladım ilk zaman saatte 1 dc alıyordum ama bisey olmaz diyordum ama simdi koxpu açıyorum ataka başlıyorum dc okcuyum önerilen hız ve ayarlarda kullanıyorum lütfen su dc sorununa bir yardım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bole bisey gormedim Speedy bot aldım bugun  multi clend bedawa proxy bedawa diyor ama girmiyor hata werior  1 tane giriyor 2 3 4 girmiyor bole olmaz yanı cozum bulun suna acılen  sankı multisiz almıs gibiyim  hatalar felan werior lutfen ilgilenin

Tam olarak nasıl bir hata veriyor ?

arkadaşlar 4 günlük bekleyişin ardından çıkarılan k0xpu kullanmaya basladım ilk zaman saatte 1 dc alıyordum ama bisey olmaz diyordum ama simdi koxpu açıyorum ataka başlıyorum dc okcuyum önerilen hız ve ayarlarda kullanıyorum lütfen su dc sorununa bir yardım

Öncelikle genel bir açıklama yapayım.Arkadaşlar lütfen sorununuz ne ise tam olarak hakkında bilgi verin.Yarım yamalak bilgiler ile sizlere çözüm sunmamız zorlaşıyor.Hangi slotta kasıyorsunuz Speed Hack, LF Hack, GM Speed kullanıyor musunuz vb. soruların cevaplarını bilmemiz ve ona göre cevap vermemiz gerekiyor. 

beklenen sonuc hesap banned :(

Blocked user info is being used (-8) gibi bir hata alıyorsanız, oyunda genel olarak vardı.Mac adresinizi değiştirerek giriş yapabilirsiniz.

tarihinde REPUBLIC tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

devil kardeşim botu alalı 5 dakika oldu kesdiğim yaratık 1 yediğim dc 5 her 1 ve ya 2 dakika içerisinde kımıldamasan dahi dc yiyorsun win10 kullanıyorum botunu daha öncede kullanmışdım böyle bir dc problemi yokdu oyunda duramıyor çar karakter okçu orjinal bot ayarları sadece skil seçip atak diyorum ve anında dc

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

devil kardeşim botu alalı 5 dakika oldu kesdiğim yaratık 1 yediğim dc 5 her 1 ve ya 2 dakika içerisinde kımıldamasan dahi dc yiyorsun win10 kullanıyorum botunu daha öncede kullanmışdım böyle bir dc problemi yokdu oyunda duramıyor çar karakter okçu orjinal bot ayarları sadece skil seçip atak diyorum ve anında dc

merak ettim sorunun hala devam ediyormu bende alıcamda 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hangi slotta DC veriyor acaba ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bir çok slottta   5 dakika olmadan 8 li  ve 9 lu okla dc  veriyor 

aynı ayarlar ile  8 li ve 9 lu okla sadece  half trolde dc  yemiyoruz

bu dc sorunlarına  çözüm bulunması şart.

işletim sistemi windows 10

tarihinde free79 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...