Jump to content
  • Kaydol

Speedybot Multi&Yeni Güncelleme

letmeseeu
 Share

Önerilen Mesajlar

İyi günler iyi forumlar arkadaşlar

Speedybot ile ilgili bi şikayet veya bi memluneysizlik söz konusu olup bu konuyu açtım

Amacım koxpu kötülemek veya koxp sahibi veya yardımcı olan arkadaşları işlerini kötülemek değildir

04.08.2016 tarihinde aldığım Speedybot (MULTİ CLİENT) 7 günlük 25tl koxp

Koxp'u aldığımdan beri aldığım verimlilik %50 seviyelerinde bile değil ki zaten kullanılan şey illegal olduğundan dolaylı koxpda sürekli kopma bağlantı sorunları yaşandı

Yetkili Arkadaşlarla sürekli merak çerçevesi içinde diyaloğa girdim ve ne zaman açılcağını veya ne zaman düzeliceğini sordum ellerinde olmadığın farkında olup

kısa süre içerisinde düzeliceğini ve bunun için çabaladıklarını söylediler ve bende güzel bi şekilde hayırlı çalışmalar kolay gelsin diyerek yönetim arkadaşlarıyla konustum 

Son güncelleme ile ilgili olarak hiç bir şekilde forumdan veya skype'dan bilgi alamadım sorduğum halde

bugün sorduğum soruyla beraber skype üzerinden aldığım cevaplar ve yanıtlar karşısında hayrete düştüm

Aldığım cevap koxpun artık (MULTİ CLİENT) Başlığı altında üyelik başına açılcağını söylediler

koxpun 20 tl olduğunu söyleyip karşısındaki insanı salak yerine koymaya çalışmalarıda cabası 

7 günlük botun 2.5 haftaya uzatıldığını söylüyor yetkili arkadaş 1 haftalık botun 2.5 hafta oldugunu ama benim hesabımda 10 gün olduğunu söyledim

yine bana verilen cevap hesabımda 4 gün kaldığını söylediler 

koxpun işlevliği açısından bütün kullancılarla aynı fikirde olup 4/4 lük bir kullanıımı var 

ama müşteri memluneyeti açısından bu aldığım cevaplar benim için 0 puana düştü

tekrarlıyorum : KONUYU AÇMA AMACIM SADECE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ŞİKAYET DEĞİLDİR ELEŞTİRİYE AÇIK OLMANIZ SİZİN PROFESİONALLİĞİNİZİ BELLİ EDER

İYİ FORUMLAR İYİ ÇALIŞMALAR İYİ OYUNLAR DİLERİM 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...