Jump to content
  • Kaydol

Istırap koxp yeni sürün ne zaman gelir!

samnetsa
 Share

Önerilen Mesajlar

adamların hakkını yeme dostum 4-5 gündür sorun yoktu botta  güncelleme gelmeseydi gene de devam ederdi. Ve Aktay ile konuştum ben ellerindeki iş biter bitmez bakacakmış. Botta şu anda gün gitmiyormuş. Sakin olun ve bekleyin. Bu arada 4-5 gün içinde bot sayesinde çok para kazandım. Ekmeğini yediğiniz şeyi kötülemeyin.

dostum ben kötülemek kastıyla sormadım sadece ne zaman günceleneceğini sordum bende iyi ekmek yedim bottan adamlar hakkını veriyo valla o konuda sorun yok . 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

adamların hakkını yeme dostum 4-5 gündür sorun yoktu botta  güncelleme gelmeseydi gene de devam ederdi. Ve Aktay ile konuştum ben ellerindeki iş biter bitmez bakacakmış. Botta şu anda gün gitmiyormuş. Sakin olun ve bekleyin. Bu arada 4-5 gün içinde bot sayesinde çok para kazandım. Ekmeğini yediğiniz şeyi kötülemeyin.

sen ne içiyon la yalakalık mı yapmaya çalışıyorsun anlamadım ? ben uskogame ıstırap koxp dan bahsediyorum 3 gündür link yoktu dün geldi yeni link indirdik kullandık bu gün yeni güncelleme yapılması lazım ! ben adamları kötülemiyorum sadece ulaşamıyorum hiç bir yerden bilgi olmadığı için de ne durumda olduğunu bilmiyoruz koxp un  ts skype ticket sonteklif her yerden msj attık bir bilgi aldığımızda birşey demiyoruz sonuç olarak 50tl az bir para değil o yüzden sen boş yapma bilgisi olan paylaşır koxp üzerinde çalışıyoruz beklemede kalın diye.!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sen ne içiyon la yalakalık mı yapmaya çalışıyorsun anlamadım ? ben uskogame ıstırap koxp dan bahsediyorum 3 gündür link yoktu dün geldi yeni link indirdik kullandık bu gün yeni güncelleme yapılması lazım ! ben adamları kötülemiyorum sadece ulaşamıyorum hiç bir yerden bilgi olmadığı için de ne durumda olduğunu bilmiyoruz koxp un  ts skype ticket sonteklif her yerden msj attık bir bilgi aldığımızda birşey demiyoruz sonuç olarak 50tl az bir para değil o yüzden sen boş yapma bilgisi olan paylaşır koxp üzerinde çalışıyoruz beklemede kalın diye.!

:D:D:D senin sorunun o adam gibi isteyip beklediğinde veriyorlar zaten. Babamın oğlu değil botu yapanlar , bedavaya da vermiyorlar bana. Yalakalık yapmam da sevmem de ama senin gibi salakta değilim. Birşeyden şikayetçiysen , sorunun varsa bunu adam gibi yaz. Sitem eder gibi değil. Doğru düzgün istediğinde veriyorlar zaten.Koxpun ne durumda olduğunu bilsen napıcan sen mi tamamlıycan ? :D Adamlar bittiğinde chatten söylüyorlar zaten. Benim bilgim var ki söylüyorum sana burda ne boş adamsın. Keşke koxplara +18 yaş sınırı gelse , ilk sen alamazsın sanırım

tarihinde Mcbean07++ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

espiri yapmayı bilmyiorsan yapma olum boş boş da konuşma bir bok tan haberin yok bir bok ta bildiğin yok 3 gündür koxp yoktu link vermiyolardı dün link verildi bu gün yine güncellenmesi lazım ben bunu diyorum sen o kadar gerizekalısın ki bir halttan haberin yok belliki kullanmıyorsun koxp anca burada laf satıyorsun boş yapma git kumunda kale yapmaya devam et!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

espiri yapmayı bilmyiorsan yapma olum boş boş da konuşma bir bok tan haberin yok bir bok ta bildiğin yok 3 gündür koxp yoktu link vermiyolardı dün link verildi bu gün yine güncellenmesi lazım ben bunu diyorum sen o kadar gerizekalısın ki bir halttan haberin yok belliki kullanmıyorsun koxp anca burada laf satıyorsun boş yapma git kumunda kale yapmaya devam et!

embesil herif adamları sık boğaz etmissindir , adam gibi istememissindir vermemişlerdir. 1 kere istedim bekledim verdiler link. boş yapma , 3-4 gündür sorunsuz kullanıyordum.

tarihinde Mcbean07++ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

embesil herif adamları sık boğaz etmissindir , adam gibi istememissindir vermemişlerdir. 1 kere istedim bekledim verdiler link. boş yapma

ulan it evladı sen mi ilgileniyorsun da cvp veriyorsun 2 saattir hala yalakalık yapma çabaların sürüyo kes sesini işine bak benim sitemim adamlara kendine bi bok sanma 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...