Jump to content
  • Kaydol

Botta upgrade'in çalışmaması ?

Onurbey
 Share

Önerilen Mesajlar

Satın alırken özellikler arasında upgrade sistemi de yazıyordu fakat çalışmadığını gördüm acaba nedeni nedir ?

upgrade yap dediğimde The items required for upgrade does not match. hatası alıyorum  ama scroll'da itemler de çantada. Botu alma sebebim sadece oto upgrade olayıydı o da çalışmayınca boşa almış oldum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Satın alırken özellikler arasında upgrade sistemi de yazıyordu fakat çalışmadığını gördüm acaba nedeni nedir ?

upgrade yap dediğimde The items required for upgrade does not match. hatası alıyorum  ama scroll'da itemler de çantada. Botu alma sebebim sadece oto upgrade olayıydı o da çalışmayınca boşa almış oldum.

Buss kağıtlarını İnvertony'nin en alt sağ köşesine koyucaksın ve İtem basarken invertony'ninde sadece Basıcağın itemleri bulundur harici itemleri bankaya at

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rica ederim kardeşim. Bende server arıyorumda Nasıl server güzelse gelicem .. ve koxpla basarken nasıl seri basıyomu onu bi söylesen ona göre alıyım bende (:

uzun zamandır oynamıyordum ondan piyasa hakkında bir fikrim yok hocam. oto login olmadığından biraz uğraştırıyor onun dışında sıkıntı yok. Upgrade diyorsun bütün kasayı 1 sn içinde upgrade ediyor +1 olarak. sonra mecbur gir çık yapman lazım basma hakkı bitiyor diye

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...