Jump to content
  • Kaydol

+8 Yakmalık Slotlarında Kutu Atlıyor.

pkachu1907
 Share

Önerilen Mesajlar

Yakmalık slotlarında luferson ve marodon olmak üzere ikisinde de kutuların bazılarını toplamadan geçiyor bu çok can sıkıcı bir durum bunun bir çözümü var mı. Sanırım slot seri olduğu için fakat kutu bekle dediğimde kazancım yarıya iniyor.

tarihinde pkachu1907 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yakmalık slotlarında luferson ve marodon olmak üzere ikisinde de kutuların bazılarını toplamadan geçiyor bu çok can sıkıcı bir durum bunun bir çözümü var mı. Sanırım slot seri olduğu için fakat kutu bekle dediğimde kazancım yarıya iniyor.

Oto Kutu Peri ' yi seçerseniz, mob düşmeden kutuları alacak ve kutu bekle demenize gerek kalmayacaktır.Ayrıca aynı yerden tekrar geçtiğinde almadığı eşya varsa onları da toplayacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

On 01.09.2016 at 17:36, thehawk01 yazdı:

@REPUBLIC oto kutu ayarlarında listedekileri topla diyorum maul bow vs işaretliyorum ve +8 ve üzerini topla dıyorum +6 +7 itemler topluyor sorun nedir sizce?

Konunuza cevap verdim.Ayrıca listedekileri topla derseniz, ve örneğin Bow u seçerseniz +6+7+8 Bowların hepsini toplayacaktır.Bu yüzden sadece +8 ve üzerini topla demeniz  yeterli olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...