Jump to content
  • Kaydol

ISTIRAP ( KOXP ) Gelicekmi? ( Yeni SERVER HEPSİ ISTIRAP )

melih34
 Share

Önerilen Mesajlar

Arkadaslar bu forumda pek gezmem , koxp satin almisligim'da yok fakat söyle birsey vardir KOXP çikar bypasslanir fixlenir , yine bypasslanir yine fixlenir bu böyle devam eder... 

ISTIRAP hilaladam yani eski usko koxp yazici tarafindan yapilan bir anticheat , ilk çikardiginda etrafta birsuru tbl koxp geziyordu bunu fixledi fakat tekrar bypasslanir. 

Bir kapi düsünün kilidini açarsin yeni kapi koyarlar (: onun'da bir yolunu bulman gerekir. Yöneticilerin mesgul oldugu donemler olabilir hastalik tatil vs vs. (Dedigim gibi bilemiyorum sadece sahsi fikrimi paylasiyorum)

Yani soacs alan arkadaslar soacs guncellenmistir bu yuzden koxp çalismayabilir bunun için burdaki yoneticilerin tekrardan koxpu duzenlemesi gerekiyo. Bir ürün almadan bence onlara yazmaniz daha mantiklidir.

Iyi forumlar dilerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne kadar Güncellenip FİX'lense Bile Kırılamıcak SİSTEM YOKTUR .. Türk milleti Zekası Her yerde Konusulur. 

Ama ISTIRAP Koruma Sistemide Suan piyasaya Xskip gecmektedir Cünkü XSKİP Sahipleri serveri baskasını elinden alıp baskasına satabiliyolar bu yüzden yeni müsteriler ISTIRAP tercih ediyor.

Buna göre Bi calısma yapılması gerekiyor yetkili beylerde cevap bekliyoruz @@DEVILCRAFT @@aktay28

tarihinde melih34 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@FrasnHezzzz anlaşma felan söz konusu değil neticede sitede bir tek istirap yok söyle düşün speedylere sureklı guncelleme gelıyor ve en cok satıs o botlarda oluyor sureklı onlarla ugrasıldıgı için diğerine zaman kalmıyor 50tl diye dusunuyorsunda kac kısı alıyor bide öyle düşünmek lazim hangisi daha çok getiri sağliyor diye bende sizin gibi kullanıcıyım bende isterim istirap'a bot gelsin diye ama bi işi yaparken hakkıyla yapmak var sürekli güncelleniyor istirapta sürekli tekrar tekrar bot yazımı demekki mumkun olmadi ki kaldirildi. (  şahsi düşüncem bu yönde  detayli bilgim yok )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@FrasnHezzzz elir konusuna birşey diyemem yalnız ıstırap gerçekten çok farklı bir sistem hatırlarsanız uskoda bile mevcuttu bir dönem ve cok sıkıntı yasatıyordu koxp kullanan yada kullanmayana o yüzden guncellemeleride sıkıntı ve gercekten ugraştırıcı yani diger sistemler gibi degil.Elbette hiçbirşey imkansız degil devil ve aktay için ancak 2 kişi 4 ün üzerinde koxp yazılımıyla ugrasmak biraz zor oluyordur muhtemelen ve onlarında sosyal hayatları yasantıları var ve vakit bulamıyorlardır.Bende ıstırap bekliyorum ancak deville aktayada anlayıslı davranmak gerek :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@l3g3nd32 @melih34  mesele fiyati değil sürekli güncelleniyor ve sürekli güncellenen başka bir bot daha var bildiginiz üzere steam ve usko asil sitenın gelir kaynağı olan koxplar sen 100tl yi 1 sefer verıyorsun max 2 sefer sonra baska sw acılana kadar beklenıyor ama bu dıger 2 bot sureklı satısı var ve suanda yapılması dahi gündemde değil önce yapicaz yada bakicaz diyecek ezel veya oguz sonra satıs muhabbeti ve fiyati olacak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

11 saat önce, fsociety yazdı:

@l3g3nd32 @melih34  mesele fiyati değil sürekli güncelleniyor ve sürekli güncellenen başka bir bot daha var bildiginiz üzere steam ve usko asil sitenın gelir kaynağı olan koxplar sen 100tl yi 1 sefer verıyorsun max 2 sefer sonra baska sw acılana kadar beklenıyor ama bu dıger 2 bot sureklı satısı var ve suanda yapılması dahi gündemde değil önce yapicaz yada bakicaz diyecek ezel veya oguz sonra satıs muhabbeti ve fiyati olacak

hocam mesele ne olursa olsun millet istiyor ve isteğini dile getiriyor bunda ne var anlamadım? herkes sussun hiç kimse istek belirtmesin daha mı iyi olucak herşey? millet istiyor belirtiyor adam yapar yapmaz ona kalmış her istek konusuna atlayıp bunları yazman şaşırtıcı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

33 dakika önce, besiktaskoray yazdı:

hocam mesele ne olursa olsun millet istiyor ve isteğini dile getiriyor bunda ne var anlamadım? herkes sussun hiç kimse istek belirtmesin daha mı iyi olucak herşey? millet istiyor belirtiyor adam yapar yapmaz ona kalmış her istek konusuna atlayıp bunları yazman şaşırtıcı.

katılıyorum geçen ki konudada isteğimizi kıran arkadaş buydu sanırım mod değil yancı heralde arkadaş sen forumun modusun devilin okeyde yancısı değil kardeşim dilek ve şikayet insanlığın doğuşundan beri olan birşey biz dile getirdiğimizde neden hafife alınıyor veya öyle oması için uğraşılıyor bende anlamadım :S

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@l3g3nd32  ne umudu ne kırması dostum neyın yancılıgından bahsedıyorsun sen ? ben doğrulari söylüyorum kimse ümitlenip beklemesin diye adam 3 aydir bekliyorum diyor bende bekliyorum bende kullanıcıyım yapılırsa bende alıcam kullanıcam adam yapmicam demişki bize bizde size beklemeyin diyoruz işimiz burada senin gibi boş konuşmak değil insanlari bilgilendirmek elimdeki bilgi gereğince istirap'a koxp gelmiyecek bunu biliyorum ve söylüyorum laflarına dikkat etmen konusundada seni uyariyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...