Jump to content
  • Kaydol

eski ile şimdi arasında ne değişti ?

stelios0539
 Share

Önerilen Mesajlar

1 yıldır devilcrafty kullanıyorum eskiden 5 saat kullanamasak koxpu o 5 saati hemen geri teslim ederlerdi üyeliklerimize ama bugüne geldiğimiz zaman ıstırap koxp satın aldık 7 gün kalana kadar kullandık o 7 güne kadar nerden baksak 3 4 gün kullanamadık günler yüklenmedi herneyse ıstırap kxp cıkarmıcaz dediniz xskip koxpa +3 gün olarak geri yüklicez dediniz benim koxpum 10 gün olcagı yerine 5 gün 23 saat gündü gene birşey demedik allaha havale ettik sonra koxpla giriş yapılmıyordu yeni sürüm cıktıgında 2 gün kaldıgını gördük yani eskiden 5 saatimizi geri veren devilcrafty şimdi bizim günlerimizi niye yiyor ?

tarihinde stelios0539 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kurumsallaşma diyorlar ona günümüz ticareti böyle oluyor genelde, örnek olarak şöyle düşün yeni kurulmuş bi firma bütün müşterileriyle sürekli ilgilenir arayıp memnuniyet soruları vs.. sorar ama bu kurumun bir süre sonra sabit müşterileri olur ve bu kadar üstüne gitmez bu konunun fuzuli masraf (zaman kaybı) olarak görür zaten satılan şeyin gerekli reklamı yapılmıştır ve satılıyordur, olan şey tam olarak bu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

var olan üyelikleriniz olduğu gibi xskipe aktarıldı + üstüne 3 gün eklendi kısacası zaman geçiyor girmesenizde süre gidiyor

ıstırap koxp güncelleme getirmicez dediğiniz zaman 7 gün vardı xskipe aktardık dediğiniz gün 5 gün 23 saat vardı  hadi 6 gün kalsın ıstıraptan +3 gün ekledik diyorsunuz 9 gün olması lazım tamam onuda geçtim 5gün 23 saat kaldıgı zaman ilk cıkardıgınızda koxp 2 3 gün yeni sürüm cıkarmanızı bekledik ordada günümüz geriye iade edilmedi 2 gün kalmıştı 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sürekli güncel olarak forumu takip eden biriyim 3 4 günde bir foruma giriş yapmıyorum sürekli ne zaman gelicek diye skypeden olsun burdan olsun yazıyorum cıktıgı zaman direk girmeye calısıyorum ilk cıkardıgınız xskipde hatalıydı dediniz yeni sürüm cıkcaım 2 3 gün sonra cıkardınız o 2 3 günümüzü verin bari hiç kullanamadık

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...