Jump to content
  • Kaydol

Anti_Dote(Xskıp) Bot da Multi Sorunu

Yardımcı_Koxper
 Share

Önerilen Mesajlar

50 dakika önce, Helmes yazdı:

Malesef bendede multiclient çalışmıyor :/ 1.çar açıkken 2.çarı koxpla oyuna sokmaya çalışırken client kapat hatası verıyor..

her koxp için 1 client ayarlı lütfen bunu çözüm olarak söylemeyin. 5 aydır kullanıyorum ..

kapat hatası pc ile alakalı oldugunu düsünüyorum cünkü herhangi bir sorun bulunmamakta 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Helmes yazdı:

biraz mantıklı cevaplar yazarsanız sevnirim ne demek w7 ye destek verilmiyor herkes w7 kullanıyor zaten :)

gayet mantıklı bir acıklama yapıyorum size herkes w7 kullanıyor diye birşey yok bunu bilemeyiz destek verilmiyor demedim w7 üzeri sistemlerde stabil olarak calısmakta dedim ben w10 da gayet rahat acıyorum terfi edip acabilirsiniz denemekten zarar gelmez degimi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

35 dakika önce, Sultan_TR yazdı:

gayet mantıklı bir acıklama yapıyorum size herkes w7 kullanıyor diye birşey yok bunu bilemeyiz destek verilmiyor demedim w7 üzeri sistemlerde stabil olarak calısmakta dedim ben w10 da gayet rahat acıyorum terfi edip acabilirsiniz denemekten zarar gelmez degimi

şu an w10 a yükseltiyorum yıne calısmazsa bilgisayarı camdan aşağı atacam iyice sinir oldum uskoda multı acabılıyorum xsıpte hata veriyor sıyırmak üzereyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...